İnstagram

D14BLO

Yeni üye
24 Mar 2018
35
0
25
Lyon
Öncellikle selamın aleyküm abilerim kardeşlerim bir kaçtane instagram hesabına el koymam gerekiyor hassas olduğum bir konu ve bütün araştırmalarıma rağmen spam'a düşmeyen mail yollamak için herhangibir bilgiye ulaşamadım ulaşsam dahi yararsız oldu acaba yardımcı olabilirmisiniz bunun yanında sahte numara ile mesaj yolluyabileceğim bir programda gerekiyor.

Yardımlarınızı Esirgemeyin Sayın THT Üyeleri

D14BLO

Yeni üye
24 Mar 2018
35
0
25
Lyon
DKIM doğrulamaya takılıyor artık çoğu fake mailler.
peki teşekürler
Fake mail bulsan bile sana fake instagram script lazım ilk önce Instagram scripti kur hatta kurabiliyorsan bana yolla bende kullanayim bugün bütün günüm buna gitti fakat sonuç hüsran
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=RQFRy2p6aVk[/ame] şuraya bi göz atın
Bana dm den yaz bakalım

instagram hesabınız ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.