İnstagramda 50 Milyon Takipçiniz Olsun! 🇹🇷

aspetto

Uzman üye
21 Ağu 2017
1,235
10
6
Amerika
Merhaba değerli Turkhackteam üyeleri ben Aspet Biebs. Bugün sizlere instagramda nasıl 50 milyon takipçiye ulaşacağınızı anlatacağım.

Öncelikle follower Assistant indiriyoruz. 1.7.10 sürümünü indirelim. Lucky patcher sürümü farketmez indirelim. Daha sonra Lucky patcher ile patch işlemi yapıyoruz ve her şeyi ücretsiz yapıyoruz.

Uygulamayı otomatik pilota alıyoruz. Otomatik beğeni 3-5 minute 1 count yapıyoruz diğerlerini de aynı şekilde ayarlıyoruz. Hashtag olarak da eğer mizah sayfanız varsa #komikpaylasimlar #komedi #efsanesözler #caps öneririm kız takipçi kasmak içinse #aleynatilki #yakışıklı #makyaj öneririm.

Yaptığımız bu işlem güvenli olduğu için instagram tarafından engel yemeyiz. Bu yöntemi yaklaşık 15-20 yıl sürekli uygularsak sonunda 50 milyon takipçiye ulaşmamız kaçınılmazdır. Unutmayın taşı delen suyun gücü değil sürekliliğidir. :)

alone-dark

Uzman üye
25 Haz 2015
1,599
9
Venüs
gerçekten çok başarılı bir konu bunu yapmam lazım :trl 15 20 yıl sonra 50Milyon takipcim olcak :D

ve benim yaşım 45 olucak :D gerçekten çok iyi bir paylaşım :trl

Double A

Katılımcı Üye
28 Şub 2016
276
0
sürekli yeni bir sosyal ağın fenomen olduğunu düşünürsek hiç bir işimize yaramaz

ENİGMA1

Uzman üye
31 Ocak 2016
1,961
39
Kardeşim eline sağlık çok başarılı bir click bait ancak.
Followers Assistant adlı instagram aracı play storeden kaldırıldı. Eski sürümünü yüklesen'de satın alım kısmı play store aracılığı ile gerçekleştiği için satın al butonu işlevini kaybetmiş olacaktır... Lucky Patcher kullansanız da aynı hatayı alaksınız. İYİ GÜNLER

xdeadprox

Uzman üye
17 Mar 2018
1,225
1
Evden
Niye kilikbeyit yapıyorsun aspet :trl
Şaka maka ne alaka 15-20 yıl sonra uçan telefon çıkar :trl

SemihTR123

Katılımcı Üye
30 Ocak 2016
518
1
İstanbul
15-20 yıl sonra ne olacağını kimse bileyemeceği için bu işin sonu yoktur.Ama küçük bir hesaplama yaparsak 20 yıl sonra 50 milyon takipçiniz olur.

King Kong

Kıdemli Üye
19 Mar 2017
2,392
10
Şifresiz 500 takipçi veren siteler biliyorum...Boş iş bu 1 günde 1000 takipçi yapmıştım şifresiz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.