Mobil Instagramda Beni Muteleyenleri Nasıl Öğrenebilirim?

Mega32

Yeni üye
15 Eki 2013
50
0
Selam arkadaşlar instagramda mute edenleri nasıl bilirim?
bunun için bildiğiniz program varsa yardım ede bilirsinizmi?
çünkü instagram karşılıklı takip edenleri bir müddet paylaşımlarımı göremiyor eğer göremiyorsa karşı tarafı incitmemek şartıyla takipten atmak istyorum bu yüzden program arıyorum.

Ariss

Kıdemli Üye
8 Mar 2016
4,583
114
uzay
Merhaba,

bildiğim kadar böyle bir veriyi gösterecek herhangi bir tool yok. Tavsiye olarak 1 hafta boyunca her gün düzenli postlar atarak kimin bakıp bakmadığını anlayabilirsin

'Aspect

Özel Üye
29 Şub 2020
1,396
1,574
Instagram
Merhaba

Dediğiniz gibi bi şey olacağını düşünmüyorum fakat Followers Assidtant uygulamasında Ghost Followers adlı bi bölüm var. Bu bölümde fotoğraflarınızı beğenmeyenler gösteriliyor. Fotoğraflarınızı beğenmeyenler sizi mutelemiş olabilir. Belki işinize yarayabilir bu özellik

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.