İnstagramda böyle bir sayfa tutar mı ?

1 Tem 2015
91
0
Merhabalar malum bu aralar evdeyiz bende instagram alanına yöneleyim dedim bu tarz içerikler paylaşacağım bir sayfa hazırlıyayıım diyorum 12k lık bot hesap var elimde sizce iş görür mü ? bu tarz büyük sayfalar instagrama reklam çıkarak güzel yerlere geldiler diye biliyorum

HackerPanda

Katılımcı Üye
19 Şub 2016
925
0
Malatya
Merhabalar malum bu aralar evdeyiz bende instagram alanına yöneleyim dedim bu tarz içerikler paylaşacağım bir sayfa hazırlıyayıım diyorum 12k lık bot hesap var elimde sizce iş görür mü ? bu tarz büyük sayfalar instagrama reklam çıkarak güzel yerlere geldiler diye biliyorum

Günümüzün medyasında neyin tutup tutamayacagını kimse bilemez kardeş örn yüksek grafikli oyun yaptığında bi sonuç alamayabilrsn ama mario yap milyonlarca kişi indirebilir , tek faktör var oda cebindeki parayı reklama harcaman, param bol reklama harcarım dersen bu seni epey hızlandırır gerisi tamamen evrenin sana verdiği şansa bağlı

1 Tem 2015
91
0
haklısın hocamda çok büyük miktarlarda bütçem yok zaten buraya konu açma amacımda bu konuda bilgili insanlardan tavsiye almak.

ARSEF7

Katılımcı Üye
29 Şub 2020
881
4
211
ARS3F
Orjinal paylaşımlar olursa her şekilde bir kitle elde edersin reklamla da büyürsün

'hia

Üye
16 Kas 2019
118
0
Özen gösterir ve interneti verimli kullanıp iyi bir ekibe de sahipseniz gerçekten güzel yerlere gelebilir.

Orjinal paylaşımlar olursa her şekilde bir kitle elde edersin reklamla da büyürsün
Ve hocama katılıyorum

Son düzenleme:

Toxic Spider

Yeni üye
16 Eki 2019
15
0

Yardımcı olmak için yazdım

1 Tem 2015
91
0
Özen gösterir ve interneti verimli kullanıp iyi bir ekibe de sahipseniz gerçekten güzel yerlere gelebilir.

Ve hocama katılıyorum

Yukardada belirttim hocam böyle büyük sayfalar var diye sözü bu sayfadan aldım. o an aklıma söz gelmediği için burası haricinde whatsapp storyme attım. Emek hırsızlığına bende karşıyım :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.