Instagram'da giriş yaparken 'Oops , an error occured.' hatası alıyorum?

silecan21

Katılımcı Üye
2 Nis 2013
384
0
Diyarbakır
Öncelikle Merhaba arkadaşlar

1 aydır instagram hesabım donuk durumdaydı , bugün instagram hesabıma giriş yapmaya çalıştım fakat instagramın hesabımı güvene aldığını gördüm hesabımın şifresini sıfırlamam için eposta adresime mail gönderildi. Linki takip ediyorum fakat şifremi sıfırlamaya çalıştığımda şu hatayı alıyorum Oops , an error occured.

Ve bu hatadan ötürü instagram şifremi sıfırlayamıyorum . İnstagram hesabımın şifresini nasıl sıfırlayabilirim nasıl tekrar hesabıma giriş sağlayabilirim yardımcı olursanız sevinirim şimdiden herkese çok teşekkürler.

[url=https://hizliresim.com/Sp0pcQ][/URL]

Moderatör tarafında düzenlendi:

BaYRaKal

Üye
23 Ağu 2019
188
51
Cevap: İnstagram Giriş Problemi

Sorunun kaynağını bulmak gerekiyor önce ama başlıca şu işlemlerden sonra düzelmesi gerekiyor veya da işini halledebilirsin diye umuyorum. Şifre sıfırlama işlemini mobilden yapmayı dene. Tarayıcı değiştir dene. Gizli sekmeden değil de normal sekmeden dene. Bu işlemlerde düzelmez ise tekrar yazar mısınız? İyi Günler. Kolay gelsin..

silecan21

Katılımcı Üye
2 Nis 2013
384
0
Diyarbakır
Cevap: İnstagram Giriş Problemi

Sorunun kaynağını bulmak gerekiyor önce ama başlıca şu işlemlerden sonra düzelmesi gerekiyor veya da işini halledebilirsin diye umuyorum. Şifre sıfırlama işlemini mobilden yapmayı dene. Tarayıcı değiştir dene. Gizli sekmeden değil de normal sekmeden dene. Bu işlemlerde düzelmez ise tekrar yazar mısınız? İyi Günler. Kolay gelsin..

Başka tarayıcı başka telefondan da denedim maalesef aynı hatayı alıyorum , uygulama üzerinden girince de kullanıcı bulunamadı tekrar şifre sıfırlama bağlantısı yollayın hatası alıyorum . Donuktu hesap açmaya çalışırken böyle bir hatayla karşılaştım ve aktif edemediğim içinde şifreyi sıfırlayamıyorum ne yapmam gerekiyor bilmiyorum şuan ...

Problemim hala çözülmedi yardımcı olur musunuz mümkünse

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.