Instagram'da Hesap Açamıyorum

spocr

Üye
15 Ağu 2021
151
1
61
18
Azerbaycan Türkiye
Adın ne

Nasıl gizlencwm

Kimliğimi Belirtmek İstemiyorum Benim Kurallarımdan İlk Önceliği Budur.

IP ADRESİ DEĞİŞTİRME =
IP GİZLEME YÖNTEMİ İSE PC ARAMA YERİNE MMC YAZIP MALZEME ÇANTASI OLAN RESMİ VARDIR. ÜSTÜNE BASINIZ. ( DOSYA > EK BİLEŞEN EKLE/KALDIR > ) IP GÜVENLİK İLKELERİ YÖNET > EKLE > SON > PENCERELERİ KAPATINIZ. SON PENCEREYİ KAPATIRKEN KARŞINIZA BAŞKA BİR PENCERE ÇIKACAKTIR DOSYA AÇINIZ VE DOSYAYI SEÇİP DOSYAYA KAYDEDİNİZ VE ADLANDIRINIZ. İŞLEMLERİNİZ BU KADARDIR BİRDAĞA BU DURUMLARDA KALIRSANIZ, DOSYAYA GİRİP SİLİNİZ ARDINDAN TEKRARDAN GİZLEYİNİZ. [NOT = BU İŞLEM SADECE ÇOĞU SİTELERDE VE ÇOĞU OYUNLARDA GEÇERLİDİR.] DEEP WEB GİRİŞ YAPARSANIZ BU İŞLEM HİÇBİR ŞEKİLDE İŞE YARAMAYACAĞINI BELİRTMEK İSTERİM.
-
İYİ FORUMLAR. İYİ NÖBETLER.

Telefondan olan var mi

PC acmiyim

Kimliğimi Belirtmek İstemiyorum Benim Kurallarımdan İlk Önceliği Budur.
Nick yani

ıcmılızaY

Katılımcı Üye
28 Tem 2021
426
2
270
18
Belirsiz!
Adımı Tersetn Okuyabilirsin. Bana O Şekilde Hitap Edebilirsin.

Telefondan olan var mi
Telde Şuanlık Wpn Kullanıp Denemeni İstiyeceğim Arıştırıyorum Şimdi.

Telefondan olan var mi
Telefonun Root'lu mu ?

Telefonunu Uçak Moduna Alıp 10 Saniye Bekleyip Tekrardan Devre Dışı Bırakırmısın (Kapatırmısın.) ?

Bunlar İşine Yarayabilir Belki.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.