İnstagramda hesap kasma taktikleri verir misiniz?

Flevonidas

Uzman üye
27 Ocak 2016
1,330
2
Afganistan
Arkadașlar ben yeni bir hesap açtim bu hesabimi açali 12 gün oluyor ve yeni 1'k ya ulaştim sizce bot basmadan nasil hesap kasilir? Follower asistant uygulamasi ile begeni ve takip yapiyorum otomatikmen ve henüz reklama başlamadim

Scoprons

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
484
0
Texas
başka yolu yok zaten gt botu kullanıyorsun.

Knk Önce Kendine 2 Tane Fake Hesap Aç Hesapların Biriyle Diğerine Linkle Takipçi Gönderilebilen Takipçi Hilesi Sitelerinden Takipçi At Rahat 1 - 1.5 K Takipçi Kasarsın.

Sonra O Takipçi Attığın Hesabı Alımlı Çekici bir Hale Getir. (Nasıl Dersen Takipçiyi Hallettikten Sonra Yaz Bana Yardımcı Olurum)

Sonra Gt Yap Ama Gt Yi Sadece Geri Takip Olarak Değil Gt Yaptığın Herkesi Tanıyormuş Gibi Yap Samimi Bulduklarınla Knk Ol Vb. Reklamını Yapmalarını İste O Attığın 1k Takipçi 1 Haftada 2-3 K ya Kadar Yükselebilir Her Gün Story At Aktif Kullan . Herkese Yorum Yaz Herkesin Fotosunu Beğen Gibi .

Sonrada O Hesaptan Kendi Hesabını Takip Etmelerini İste Takiçin 100 Se 1000 Olacaktır Emin Ol Tabi Bu Sadece Mecazi Daha Fazla Da olur .​

S.A.B.E.R!/

Basın&Medya Ekibi Kıdemli
14 Mar 2017
4,188
584
26
Sakarya
Botla falan uğraşmak istemiyorsanız öncelikle bir sayfa açın ama gerçekten hevesli olduğunuz bir branşta olsun sayfanız daha sonra reklam yaparak bir kitleye ulaşın bu seviyeler arası geçişlerde admin hesabınızı da sayfanızda paylaşın biraz sabır ve azim gerektiriyor ancak en güvenli yoldur.

Mirackaya23

Yeni üye
1 Ocak 2019
3
0
Ben de instgram hesabı açtığımda azdı bilgisayarda 2 3 gün instgram takipçi hilesi yaz 1 veya 2 fake hesaptan gir tüm sitelere kendi orjinal hesabına takipçi at her site 100 geleni 100 takipçi vb. Şeyler veriyo 1 günde 10 siteye gir (daha fazla da girebilirsn)1 günde 1000 takipçi daha sonra follerwer asistanı indir takip ettiklerini de sıfırla

Flevonidas

Uzman üye
27 Ocak 2016
1,330
2
Afganistan
Knk Önce Kendine 2 Tane Fake Hesap Aç Hesapların Biriyle Diğerine Linkle Takipçi Gönderilebilen Takipçi Hilesi Sitelerinden Takipçi At Rahat 1 - 1.5 K Takipçi Kasarsın.

Sonra O Takipçi Attığın Hesabı Alımlı Çekici bir Hale Getir. (Nasıl Dersen Takipçiyi Hallettikten Sonra Yaz Bana Yardımcı Olurum)

Sonra Gt Yap Ama Gt Yi Sadece Geri Takip Olarak Değil Gt Yaptığın Herkesi Tanıyormuş Gibi Yap Samimi Bulduklarınla Knk Ol Vb. Reklamını Yapmalarını İste O Attığın 1k Takipçi 1 Haftada 2-3 K ya Kadar Yükselebilir Her Gün Story At Aktif Kullan . Herkese Yorum Yaz Herkesin Fotosunu Beğen Gibi .

Sonrada O Hesaptan Kendi Hesabını Takip Etmelerini İste Takiçin 100 Se 1000 Olacaktır Emin Ol Tabi Bu Sadece Mecazi Daha Fazla Da olur .​

Dostum zaten bot basarak kastiğim bir hesap oldu 30 k falan suanki kullandigim hesaplarda 23 k olupta bot bastigim bir hesapta var fakat ben botu basmadan sadece aktif ve gerçek kullanici istediğim için botsuz tavsiye istiyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.