Instagramda işletme hesabına geçemiyorum?

1 Ara 2018
93
0
İnstgramda işletme hesaba geçmiyor sınırı aştınız diyor bütün hesapları normale çevirdim yine aynı hata

Moderatör tarafında düzenlendi:

bay404

Uzman üye
1 Mar 2020
1,671
42
Antalya
Cevap: instgram kişisel hesap sorunu

İnstgramda kişisel hesaba geçmiyor sınırı aştınız diyor bütün hesapları normale çevirdim yine aynı hata
Merhaba, instagram uygulamasında aynı anda en fazla 5 adet hesaba giriş yapabilirsiniz sanırım sizde bu soruna takılmışsınız instagram uygulamasını klonlayarak bunu çözebilirsiniz iyi forumlar :mahcup:

1 Ara 2018
93
0
klonladım fakat olmadı

şu hatayı veriyor şuanda oluşturabilceginiz heabın işletme sınırına geldiniz

Merhaba, instagram uygulamasında aynı anda en fazla 5 adet hesaba giriş yapabilirsiniz sanırım sizde bu soruna takılmışsınız instagram uygulamasını klonlayarak bunu çözebilirsiniz iyi forumlar :mahcup:
hocam klonladım çözülmedi

Moderatör tarafında düzenlendi:

RageUnseen

Adanmış Üye
29 Ağu 2015
6,880
1
247
İstanbul
Muhtemelen instagramin belirlediği bir kota var ve sen bunu aşıp hesabını askıya aldırmışsın,instagram support ile iletişime geç sorununu ingilizce ile bildir. Muhtemelen geri dönüş yapmayacaklardır ama denemekte fayda var.

Joker246

Yeni üye
17 Kas 2019
46
3
Mars
Merhaba,

Kardeşim facebook hesabını değiş. Yeni bir facebook hesabı aç yada kendinde olan başka bir facebook hesapı varsa ona bağla kesin çözülücekdir sorun. Bende de aynı sorun vardı, bu yöntemle düzeltdim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.