İnstagram'da Takipçi Satın Alınca Ticari Amacıma Hizmet Eder mi?

flexinnnn

Katılımcı Üye
30 Eyl 2012
682
0
Merhaba arkadaşlar,

Bilenler bilir kendi çapımda illustration çizimler yapıyorum. Ufak tefek cüzzi miktarlara ayda yılda bir denk gelen meraklılarına çizim yapıyorum. Sizce yaklaşık 20k takipçi satın alsam bir yararı olur mu? Organiklik derecesi nedir?

ishakonc

Uzman üye
8 Ocak 2017
1,517
1
Linux
Açıkcası Kendim Sattığımdan Biliyorum 50tl'ye satıyorum.Fakat organik diyorsan Yani türk daha pahalıya geliyor ve takipten çıkanlar olduğu için bize hep bildirimler geliyor.

MuhammetBalci

Katılımcı Üye
19 Mar 2017
525
1
Istanbul
Kendi kanaatimce şöyle bir düşüncem var sizlerle paylaşıyım
hesabınızın popülerliğini gösteren takipçilerinizdir size olan ilgi ne kadar çok ise yapacak olduğunuz
işlerin fiyatı ona göre değişkenlik gösterebilir ayrıca ayda 2 müşteriniz oluyorsa bunu 4 5 yapacak olan hesabınızın popülerliğidir diye düşüyorum

BOZKURTCLAY

Katılımcı Üye
16 May 2016
469
0
BELİRSİZ
reklam ile yada karşılıklı profil paylaşımı ile olur.illa tanıdığın vardır bendede biraz var istersen bende fakelerden falan reklamını yaparım ama bence organık olması daha iyi ve avantajlı olur bide sürekli paylaşım olursa daha çok ilgi olur

HackerByAdem

Katılımcı Üye
21 Nis 2015
321
0
Diyarbakır
Bende Instagram Takipçi satış işi ile uğraşıyorum. Bu gibi üyelerimize Instagram Keşfete düşme paketlerimiz bulunmaktadır. Siz paylaşım yaptıkça keşfete düşme oranınızı yükselten bir pakettir. Yani etkileşimi arttırır ve bir nevi reklam gibi düşünülebilir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.