Instagram'da Tehdit Ediliyorum :(

Kenwob

Yeni üye
7 Nis 2020
18
0
Merhabala arkadaşlar sizden bir sorum olacaktı yanlış yere actiysam kusura bakmayin . Instagram'da biri beni durduk yere hesabımı kapatmakla tehdit ediyor 1 haftan kaldı diyor. TurkHackTeam de geziyim kimlere köpek olacaksın diyor. Ben Termux SpamBot vb. den başka birşey bilmiyorum. Yeniyim. Acaba ne yapmam gerek

Moderatör tarafında düzenlendi:

Alpaslan64

Yeni üye
2 Nis 2020
29
0
Aynı konuyu başka forumda da gördüm. Tavsiyem karışık bir şifre yapıp bekleyin. Ama şifreyi unutmayın. Eğer ciddi bir şey olursa gider şikayette bulunursunuz.

ardaakyol1

Üye
3 Nis 2020
215
0
Merhabala arkadaşlar sizden bir sorum olacaktı yanlış yere actiysam kusura bakmayin . Instagram'da biri beni durduk yere hesabımı kapatmakla tehdit ediyor 1 haftan kaldı diyor. TurkHackTeam de geziyim kimlere köpek olacaksın diyor. Ben Termux SpamBot vb. den başka birşey bilmiyorum. Yeniyim. Acaba ne yapmam gerek veya özelden yardım edebilecek varmi. Lütfen rezil ederim.vb diye ailemi de tehdit ediyor. Yardım 😰

Profil Fotoğrafını flan kaldır 1 süreliğinine oda olmazsa hesabını bir süreliğine dondur

Rootmissing

Yeni üye
15 Mar 2018
3
0
Şifreni özel karakter,büyük ,küçük , sayı şeklinde karışık uzun bir şey yap kurtarmada kullandığın e-posta adresinide aynı şekilde sağlam bir şifre yap ama farklı olsun ve 2 adımlı doğulama açarsan hesabın sağlam olur geriye kalanı da herhangi birisinin attığı fake sitelere girme güvenilir olmayan hiçibir şeye kullanıcı adı şifreni yazma diğer türlü anca hesabını spamlatır kapanır diye biliyorum eskiden yapılıyordu şimdi yapılıyor mu bilmiyorum bir süre sonra açarsın tekrar hesabının ele geçmesinden iyidir , son olarak durum kötüleşirse [email protected] başvurunuz iyi günler dilerim

6 May 2020
160
2
Hastaneden
En kolayı şikayet etmen sonra hesabı farklı hesaplardan bildir vpn ile gir hesabını dondur biraz sosyal medyada takılma ismini değiştir hesabı olabildiğince değiştir bilgilerini başka bir yerde paylaşma ELİNDE İFŞALARINMI VAR ADAMIN?

fed

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
448
0
NEREYE...
EGM yi boş yere rahatsız etme çünkü iplemiyorlar bile böyle konularda, sana verebileceğim en güzel tavsiye o kişiyi engelle hesabının kullanıcı adını değiştir ve şifreni seni tanıyan kimsenin tahmin edemeyeceği bir şekilde değiştirmen sonrasında hesabını 1 2 haftalığına dondur. Sonrasında bulması çok düşük bir ihtimal

XinBey

Yeni üye
14 May 2020
4
0
Değiştirebildiğin bilgileri değiştirmeye çalış. Şifreni karışık birşey yap kırılması zor olsun. Hesabı bir süreliğine dondur. EGM'ye konuyu izah etmeyi dene. Sana yazdığı ssleri hem EGM'ye hemde instagram desteğe ilet. İyi günler.

FuhrerExe

Üye
19 May 2020
55
0
Almanya
Merhabala arkadaşlar sizden bir sorum olacaktı yanlış yere actiysam kusura bakmayin . Instagram'da biri beni durduk yere hesabımı kapatmakla tehdit ediyor 1 haftan kaldı diyor. TurkHackTeam de geziyim kimlere köpek olacaksın diyor. Ben Termux SpamBot vb. den başka birşey bilmiyorum. Yeniyim. Acaba ne yapmam gerek veya özelden yardım edebilecek varmi. Lütfen rezil ederim.vb diye ailemi de tehdit ediyor. Yardım 😰
Öncelikle Selamun Aleyküm Ustam,Hocalarımızın Dediği Gibi Şikayet Edebilirsin Ama İstersen Sende Onla Uğraş Bi İp Logger At Ve İpsine Vur Veya İp Adresinden Bulduğun Şeyleri O Adama At.Sanal Zorbalara Yer Yok Kolay Gelsin :)

Mapzilla

Adanmış Üye
23 Eyl 2016
7,205
13
2 gün önce falan yaptım bu fotoğrafı, bu fotoğrafı editleyin. Ona gönderin
Bi'şey yazarsa görüldü atın

yrWlxI.jpg

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.