Mobil İnstagramdan beni engelleyenleri öğrenme

m3t3kh4n

Yeni üye
2 Ocak 2020
5
0
Selamün aleyküm her kese. Ben instagramdan beni engelleyen kişilerin kim olduğunu öğrenmek istiyorum. Önere biliceğiniz bir şey var mı? Şimdiden her kese teşekkürler.v:eek:isbende

MyKrallife

Kıdemli Üye
20 Kas 2015
2,861
89
/profile.php
Önceden kurup hesabınızı dinlemeye alması için Reports programı tarzı programlara giriş yapmalısınız ve bu hizmeti ücretsiz veren varmı bilmiyorum.Reports programı sorunsuz çalışıyor.Çalışma mantığıda şöyle daha önceden etkileşimde bulunduğunuz kullanıcı profillerini belirli zaman aralıkları ile kontrol ediyor profile ulaşılmış ise engel atmadığı anlaşılıyor profiline ulaşılamıyor ise başka bir hesaptan ya da giriş yapma gereksinimi duymadan kullanıcı adı kontrol ediliyor örneğin instagram.com/instagram sizin hesabınızdan bu profil gözükmüyor ise giriş yapmadan gözüküyor ise kullanıcı sizi engellemiş demektir.Ve program bunu size bildirmekte.Sizin hesabınızdan ulaşılamayan kullanıcı hesabınıda kapatmış olabilir Reports uygulaması bunun içinde önlemini almış.Hem hesabınızdan hemde normal şartlar altında kişi profiline ulaşılamıyor ise Profil silinmiş uyarısını veriyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.