İnstagram'dan Gelmiş Gibi Mail Gönderin V2

Delta Force

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
641
0
Türkiye C.
Sorunsuz V3 Beta Geldi Tıkla

JQ4A9Q.png

İncelendi. //Temiz
Neler Değişti ?
Yeni Düzenlemeler Yapıldı
-Kurbana Yönelik Mail Atma
-Farkli Mail Adresleri
-HTML Body Eklendi
-Senaryo Seçimi - Çalıntı - Onay - Şikayet
-Arayüz Değiştirildi

İndirme Linki :Tıkla Anladıgım Kadarıyla Win 7 İşletim Sisteminde Unexpected Hatası Var
Virüs Total :Tıkla
Şifre :deltaforce

Video
Eklenicek
Unexpected Error Alan Arkadaşlar : Tıkla
Hata Alan Arkadaşlar Verilen Progranı Kurup Driver Boosterle Bilgisayaraını Güncelleyebilirler

Kullanıcı Yorumları :

10 Numara 5 Yıldız Çalışıyor Loga Düşmüyor Biraz Hatalar Var Ama Geliştirilebilir İnstagram Metniyle Birebilir Olabilir SM De Çok İşe Yarar Bu Eline Sağlık Ekle Konuya

8Yb8LW.png

A1q38z.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

YelHak

Uzman üye
3 Ocak 2016
1,358
2
Bakü
Dostum benim indirdiğim dosya ile VT 'de tarattığın dosyanın boyutu tutmuyor , ayrıca vt hiç virüs algılamazken pc'deki antivirüs , virüs tespit etti.

Yani virüs olma ihtimali yüksek bir dosya ile karşı karşıyayız , onay gelmeden indirmeyin dostlar.

(Virüs var demiyorum , yanlış anlaşılmasın.)

Hocam Onaylanana Kadar Sanal Bilgisayarda Açın
Bende Adminlerden Onay İstiyorum

İncelendi. //Temiz

Son düzenleme:

Mascoderc

Uzman üye
2 Eki 2017
1,485
0
Nasa
Dostum benim indirdiğim dosya ile VT 'de tarattığın dosyanın boyutu tutmuyor , ayrıca vt hiç virüs algılamazken pc'deki antivirüs , virüs tespit etti.

Yani virüs olma ihtimali yüksek bir dosya ile karşı karşıyayız , onay gelmeden indirmeyin dostlar.

indirdim ben huylandım bu yüzden sandboxla açtım dosyayı o yüzden sıkıntı yok :D

ReturnTurk

Üye
20 Ağu 2017
123
0
JQ4A9Q.png

Neler Değişti ?
Yeni Düzenlemeler Yapıldı
-Kurbana Yönelik Mail Atma
-Farkli Mail Adresleri
-HTML Body Eklendi
-Senaryo Seçimi - Çalıntı - Onay - Şikayet
-Arayüz Değiştirildi

İndirme Linki :Tıkla
Virüs Total :Tıkla
Şifre :deltaforce

Video
Eklenicek
İletişim için wp numaranı koydun yapamazsanız yazın dedin yazdım engel yedim
Burdanda 5-6 defa mesaj attım bakmıyorsun hocam sorun nedir :)

Delta Force

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
641
0
Türkiye C.

(Virüs var demiyorum , yanlış anlaşılmasın.)

Hocam Onaylanana Kadar Sanal Bilgisayarda Açın
Bende Adminlerden Onay İstiyorum

Medicus456

Katılımcı Üye
15 Şub 2016
699
0
06
Özelden ulaşın diyeceğine direk çözümü buraya yazsan herkes görse daha iyi olmaz mı?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.