İnstagramı taklitten kapatmak hala mümkün mü?

tedievedder

Yeni üye
8 Ara 2019
11
0
İzmir
Evet arkadaşlar soru bu internette çok fazla bilgi kirliliği mevcut. Benim elimde diyelim ki 20k takipcili 2012 açılışlı bir hesap var bununla 10 gönderili 1k takipcili 2017 açılışlı bir hesabı kapatabilir miyim hala profil kullanıcı adı biyografi yetiyor mu ayrıntılı bilgilere sahip birileri cevaplayabilir mi acaba? Veya bu işlemi 20k ile değilde 100k ile yapsam eski yöntemle kapanır mı?

DARKF0REST

Üye
15 Eki 2019
135
0
iyigünler konu hakkında derinlemesine bilgim yok fakat gerek formlardan gerek instagramdan araştırdım. şuandada instagram hesaplarını fake şikayetiyle kapatmak mümkün ekstira bilgi istiyorlarmı bilmiyorum yine klasik instagram doğrulamaları fotoğraf çek at vs vs instagram tarafınden değerlendirilip incelendikten sonra kabul görürseler kesin kapatırlar.ayrıca instagramin bu değerlendirmesi 1-4,5 gün arasi değişiyor diye biliyorum.
https://help.instagram.com/contact/636276399721841

Son düzenleme:

Laurange

Kıdemli Üye
22 Ağu 2017
3,137
19
Bakü
Sadece;
Instagram’da bir hesap sizin adınızı, bilgilerinizi, resimlerinizi yada fotoğraflarınızı kullanıyorsa, söz konusu hesabı “taklit hesap formunu” doldurarak şikayet edebilirsiniz. Şikayet edilen hesap size ait olan fotoğraf, video veya içerikleri paylaşıyorsa 24 saat içerisinde Instagram ekibi tarafından kalıcı olarak kapatılacaktır.

berkayrvc

Yeni üye
27 Kas 2019
20
0
aga 100k yı kapatamazsın lakin 1 j lık hesabı 1 gün değiştirme profili öyle kapatırsın ben 1 haftadır kapatıyorum böyle sorun yok yani en son dün kapattım

The Coηq

Uzman üye
30 Tem 2019
1,791
45
Merhaba ;

İnstagram da Taklit hesap kapatmak mümkün fakat kendine sekme oranı daha yüksek olduğundan spam veya şikayet boyutla kapattırman daha iyi olacaktır.

İyi Formlar.

tedievedder

Yeni üye
8 Ara 2019
11
0
İzmir
Çok fazla bilgi kirliliği var ya birileri eski tarihli bir hesapla hala mümkün diyor diğer bir kesim fix yedi olmuyor artık geri sekiyor diyor denemek ve denememek arasında kaldım :/

ok57

Yeni üye
20 Kas 2019
36
0
şuan taklit çalışıyor kardeşim inanma yok seker yok döner yok bilmem ne 10k hesapla taklit atarsan seker 100k hesapla 10-20k ya atarsan seker 23k hesapla 8-9k denersen seker HAFTA SONU YAVAŞTIR TAKLİT HAFTA İÇİ 3 DK İÇİNDE DÜŞÜYOR öm atın ss atayım kapandığına dair 2 günde 2 taklit attım

ωσитαѕ

Kıdemli Üye
1 Eki 2017
3,874
483
6
şuan taklit çalışıyor kardeşim inanma yok seker yok döner yok bilmem ne 10k hesapla taklit atarsan seker 100k hesapla 10-20k ya atarsan seker 23k hesapla 8-9k denersen seker HAFTA SONU YAVAŞTIR TAKLİT HAFTA İÇİ 3 DK İÇİNDE DÜŞÜYOR öm atın ss atayım kapandığına dair 2 günde 2 taklit attım

Düşük hesaplara taklid attım 2-3k altı 26 ve 23k hesaplar kapandı peki bu sekme değilde ne :)

ok57

Yeni üye
20 Kas 2019
36
0
ωσитαѕ;9003064' Alıntı:
Düşük hesaplara taklid attım 2-3k altı 26 ve 23k hesaplar kapandı peki bu sekme değilde ne :)

atmayı bilmiyorsun :) ya da o kişi fark edip taklit attığını pp bio değişip sektirir olay budur hiç sekmedi temmuz dan beri atıyorum taklit :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.