İnstagramıma giriyor bir bakabilir misiniz?

DarkSoldier57

Katılımcı Üye
26 Ara 2015
437
0
Türkiye
Merhaba arkadaşlar şimdi benim bi arkadaşım vardı ben bu kişinin telefonundan kendi instagram hesabıma girmiştim daha sonra telefona giriş bilgilerin kaydolmuş çocukta benim hesabıma giriyor kendiside şu anda giresunda ben şifreyi değiştirsemde kayıtlı olduğu için giriyor bunu bir şekilde çıkartabilirmiyiz hesabımdan? Örnek olarak mesela Facebook da şifre değiştirince Telefondan da çık gibi bir seçenek var ama instagram da olmadığı için hala hesabıma giriyor nasıl çıkaracağım biliyorsanız yardım ederseniz teşekkürler şimdiden

Skylight1453

Katılımcı Üye
26 Haz 2016
506
0
25
@root<php?.>
Merhaba arkadaşlar şimdi benim bi arkadaşım vardı ben bu kişinin telefonundan kendi instagram hesabıma girmiştim daha sonra telefona giriş bilgilerin kaydolmuş çocukta benim hesabıma giriyor kendiside şu anda giresunda ben şifreyi değiştirsemde kayıtlı olduğu için giriyor bunu bir şekilde çıkartabilirmiyiz hesabımdan? Örnek olarak mesela Facebook da şifre değiştirince Telefondan da çık gibi bir seçenek var ama instagram da olmadığı için hala hesabıma giriyor nasıl çıkaracağım biliyorsanız yardım ederseniz teşekkürler şimdiden

kardeşim yanlışın var şifre değişince tekrar oturum açmasını ister eposta filan da değiştir olmaz ise şifremi unuttum kısmından unuttum de sana yenileme bağlantısı gelsin şifreni yenile sonra sistem zaten onu atar tekrar giriş yap der

Farazi1

Katılımcı Üye
19 Nis 2016
726
1
Şifreni değiştirince otomatik olarak hesaplardan cıkıs yapılıyor.
Sen bi izin verdiğin uygulamaları kaldır sonra tekrar şifreni değiştir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.