İnstaWeb 4.2.5 Full + Yeni Tema [ Lisansız ]

xXXrayXXx

Uzman üye
22 Nis 2014
1,386
0
Trabzon
Merhaba THT ailesi,
sizlere bu sefer İnstaWeb 4.2.5 Kaynak Kodlu bir şekilde sunuyorum. Panel THT ailesine özel yspaksoy tarafından düzenlenmiş ve hatalar giderilmiştir. Buradan ona teşekkürlerimi sunuyorum. Panel benim tarafımca incelenip denendi herhangi bir sorun ile karşılanmadı.

jVxSh6G.png

SNvpLTu.png

Admin paneline siteadı.com/yonetim şekilde erişim yapılmaktadır. Panel şifre ve kullanıcı adı
yspaksoy olarak girilmiştir. Giriş yaptıktan sonra değiştirebilirsiniz.

Sitenin demo görünümü için TIKLAYIN

Paneli indirmek için TIKLAYIN

Eğer bedava hosting isterseniz TIKLAYIN

https://www.virustotal.com/#/file/a...edd104af3fd373ff0be0ba4c44f8974bb8b/detection

Son düzenleme:

xXXrayXXx

Uzman üye
22 Nis 2014
1,386
0
Trabzon
çalışıyor mu ?

kardeşim hiçbir sorun yok tamamen test edildi. Demo sitesi zaten link verdim bakabilirsin.

admin panelinde skntı warmı kontrol eder mısın ?

Herhangi bir sorun yok panelde ..Admin paneli gayet sorunsuz tıkır tıkır :D

En az 10 kere paylaşıldı.

Ben bir tane gördüm o bunla aynı sayılmaz bunda hatalar giderilmiş ... Yada ben görmedim..

Moderatör tarafında düzenlendi:

BOZKURTCLAY

Katılımcı Üye
16 May 2016
469
0
BELİRSİZ
yükledim girişe basınca bağış diye bir siteye yonlendırıyor admin panelıne girmiyor herseyı dogru yapmama ragmen

srhtgvn

Uzman üye
5 Ocak 2016
1,158
0
16
Güzel olmuş eline sağlık. Bi ara kuracağım. Şimdiden teşekkürler.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.