İnstaWeb hatasız 3.6.4 sürümü var mıdır?

yspaksoy

Katılımcı Üye
22 May 2016
474
0
Instagram
Merhaba Arkadaşlar. Öncelikle InstaWeb sürümleri ile çalışıyorum ve elimde InstaWeb 3.6.4 Lisanssız(InstaWeb 3.6.4.php dosyası kırılmış vaziyette) sürüm mevcut. Fakat bildiğiniz üzere bu sürümde baya açık mevcut. Bu açıklar zaten biliniyor. Elinde InstaWeb 3.8.1 Düzenlenmiş Script olan bana atabilirse çok iyi olur. Tasarım ve diğer düzenlemelerden sonra Shell ve Logsuz olarak Tüm THT ailesine ücretsiz ve açık kaynak kodlu olarak paylaşmayı düşünüyorum. Eğer elinizde hatasız 3.6.4 varsa da olur. İşlerimi bitirip herkesin kullanacağı ve açıksız bir script olacak. Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.