İnstaweb pasif kullanıcı sorunu

Nusclash

Üye
19 Ağu 2016
189
0
Merhaba Herkese;

ücretli domain ve hosta instaweb scripti kurdum sistem saat gibi sorunsuz çalışmakta zira..

Araçlar >>> Pasif kullanıcı temizleme dediğimiz'de..
Pasif Kullanıcılar, artık cookie'leri çalışmayan veya kullanıcı adı & şifrelerini değiştirmiş olan kullanıcıları ifade eder. Bu kullanıcılar sistemde tutmanın kimseye bir yararı yoktur. Temizlemek en iyisi olacaktır! Aynı zamanda pasif kullanıcıları silerek, sql sorgularının hızlanmasına katkıda bulunabilirsiniz.

Tebrikler, sistemde hiç pasif kullanıcı yok.
Bunu söylüyor ama sistemde kendin bilerek şifre değiştirdiğim kullanıcılar var onları pasif ekranına düşürmüyor ? Otomatikte silmiyor ? Cronların hepsi %100 tam olarak çalışıyor kontrolü'de yapıldı.

Ve ben kafayı yemek üzereyim herşey sorunsuz bu sebepten dolayı scripti kullanamıyorum neden kullanamıyorum çünkü sistemden çıkan biri olduğunda devamlı datada kalıyor gönderim sırasında gönderildi demek yerine o gönderim işlemi hep devam ediyor gibi gösteriyor vs.

Bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz ?

Login Gerektiren Üye Kontrolü curl unu çalıştırdığında ise :
{"status":"success","rowsAffected":0}
böyle diyor sürekli f5 de çekiyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.