instaWeb Script 3.6.4 | Pasif kullanıcı temizliği

loving

Yeni üye
1 Ara 2009
8
0
Merhaba dostlar;

instaweb instagram havuz scriptini kurdum 3.6.4 sistem saat gibi sorunsuz çalışmakta zira..

Araçlar >>> Pasif kullanıcı temizleme dediğimiz'de..

Pasif Kullanıcılar, artık cookie'leri çalışmayan veya kullanıcı adı & şifrelerini değiştirmiş olan kullanıcıları ifade eder. Bu kullanıcılar sistemde tutmanın kimseye bir yararı yoktur. Temizlemek en iyisi olacaktır! Aynı zamanda pasif kullanıcıları silerek, sql sorgularının hızlanmasına katkıda bulunabilirsiniz.

Tebrikler, sistemde hiç pasif kullanıcı yok.

Bunu söylüyor ama sistemde kendin bilerek şifre değiştirdiğim kullanıcılar var onları pasif ekranına düşürmüyor ? Otomatikte silmiyor ? Cronların hepsi %100 tam olarak çalışıyor kontrolü'de yapıldı.

Ve ben kafayı yemek üzereyim herşey sorunsuz bu sebepten dolayı scripti kullanamıyorum neden kullanamıyorum çünkü sistemden çıkan biri olduğunda devamlı datada kalıyor gönderim sırasında gönderildi demek yerine o gönderim işlemi hep devam ediyor gibi gösteriyor vs.

Bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz ?

lWBWWJ.png

Jolly Roger

Katılımcı Üye
14 Mar 2017
414
1
root@jolyrgr
Merhaba dostlar;

instaweb instagram havuz scriptini kurdum 3.6.4 sistem saat gibi sorunsuz çalışmakta zira..

Araçlar >>> Pasif kullanıcı temizleme dediğimiz'de..

Bunu söylüyor ama sistemde kendin bilerek şifre değiştirdiğim kullanıcılar var onları pasif ekranına düşürmüyor ? Otomatikte silmiyor ? Cronların hepsi %100 tam olarak çalışıyor kontrolü'de yapıldı.

Ve ben kafayı yemek üzereyim herşey sorunsuz bu sebepten dolayı scripti kullanamıyorum neden kullanamıyorum çünkü sistemden çıkan biri olduğunda devamlı datada kalıyor gönderim sırasında gönderildi demek yerine o gönderim işlemi hep devam ediyor gibi gösteriyor vs.

Bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz ?

lWBWWJ.png

Kardeş AYnı Sİstemi ben'de kurdum instagram giriş sayfasında sürekli hangi hesabı girersem gireyim hep yanlış şifre diyor onu nasıl çözdün

'GonzaLes

Stajyer Grafiker
17 Nis 2015
11,802
356
85
u bilmiyorum maalesef
Aktif olmayan kullanıcıların kontrol işlemi , Cron linkini manuel olarak çalıştır biraz geciktirecektir.
Ek olarak Login kontrolü linkini de çalıştır sonra pasifler düşecektir.
Düşmez sede otomatik olarak temizlemektedir.

loving

Yeni üye
1 Ara 2009
8
0
Aktif olmayan kullanıcıların kontrol işlemi , Cron linkini manuel olarak çalıştır biraz geciktirecektir.
Ek olarak Login kontrolü linkini de çalıştır sonra pasifler düşecektir.
Düşmez sede otomatik olarak temizlemektedir.

Hocam denedim ;

http://www.siteismi.com/cron/control-inactive-users?scKey=XasqWDasdEaS....

RPEOdG.png

http://www.siteismi.com/cron/control-non-loginable-users?scKey=XasqWDasdEaS....

N1YOMN.png

Bunları adres barına ekleyip işlem yapmasını istedim web browser'dan doğru mudur ?

Ama sonuç değişmedi ?

Kardeş AYnı Sİstemi ben'de kurdum instagram giriş sayfasında sürekli hangi hesabı girersem gireyim hep yanlış şifre diyor onu nasıl çözdün

Hocam bende hiç öyle bir sorun yaşamadım açıkçası. O yüzden şurada problem var diyemem.
Ama sizin için bir göz atıp dönüş yapayım member login kısmına kodları inceleyip.

Moderatör tarafında düzenlendi:

'GonzaLes

Stajyer Grafiker
17 Nis 2015
11,802
356
85
u bilmiyorum maalesef
Hocam denedim ;

http://www.siteismi.com/cron/control-inactive-users?scKey=XasqWDasdEaS....

RPEOdG.png

http://www.siteismi.com/cron/control-non-loginable-users?scKey=XasqWDasdEaS....

N1YOMN.png

Bunları adres barına ekleyip işlem yapmasını istedim web browser'dan doğru mudur ?

Ama sonuç değişmedi ?

İlk attığınız hatayı 2. attığınız ekran geldikten sonra tekrar f5 çekmenizde mi geldi ?
Gerçi orasında kodlamada sıkıntı var.
2. attığınız fotoğraf çalışır durumda diyor yani işlemi olan 0 üye kaldı diyor.

https://youtu.be/X9wgGjq4L70?t=12m31s

loving

Yeni üye
1 Ara 2009
8
0
İlk attığınız hatayı 2. attığınız ekran geldikten sonra tekrar f5 çekmenizde mi geldi ?

Hocam evet ilk hatayı 2. attığım ekran sonrasın'da f5 çekmeme rağmen o şekilde.

Evet bende o yüzden şaşırdım. Ama panele baktığımda şifre değişen kullanıcı yinede orada.:RpS_unsure:

Ve şöyle bir anektod paylaşmak isterim o videodaki gibi en sağlıklı şekilde kuruldu script ve dediğim gibi başka tek bir hata almıyorum bayilikler'de çalışıyor oto beğeniler'de aklınıza gelen her şey.

Paylaşacağım anektod ise şudur; aynı bire bir halini kurduğumuz script bir başka arkadaşıma ondan sorunsuz çalışıyor ? işin garibi bende aynı hosting firmasından hizmet alıyorum ama onda çalışan bende çalışmıyor ve hani onun yedekleri ile aynı şekilde kurduk hiç bbir fark yok.

Mesela normal'de cronlar çalışmıyordu resimdeki gibi ufacık bir kod arası boşluktan sebep incelememiz sonrası satırlarda bir problem gördük.Daha doğrusu arkadaşım fark etti ve düzeltti ve cronlar takır takır çalıştı benim sistemim için tabi ama cronlar'da çalışsa bu lanet olası problemi ''pasif kullanıcı temizleme'' konusunu çözüme kavuşturamadık.

JldQ7Y.jpg

Ama her şeyi sıfır sorun şeklinde yapan sistem bu pasif kısmını yapmıyor çıldırırcam.

:RpS_cursing:

Son düzenleme:

loving

Yeni üye
1 Ara 2009
8
0

Bütün cronları tek tek denedim heps;

{"status":"success"}

yada

{"status":"success","rowsAffected":0}

Diyor 10 cron içinde sadece ''Aktif Olmayan Kullanıcıları Kontrol İşlemi''

RPEOdG.png

Bunu yapıyor. @'Gonzales hocam.

mehmetbeyHZ

Uzman üye
23 Haz 2015
1,178
0
PHP
Script de backdoor bulunmaktadır. Script yazılımcısı istediği zaman gelip sisteminden kullanıcılarını alabilir. Boşuna şifrelemiyorlar heralde dosyaları. Aldığın hata ise Api den kaynaklanıyordur büyük ihtimal ve api lerde zaten scriptin bir kısmı ioncube ile şifrelendiği için düzeltme kısmını geç bence

loving

Yeni üye
1 Ara 2009
8
0
Script de backdoor bulunmaktadır. Script yazılımcısı istediği zaman gelip sisteminden kullanıcılarını alabilir. Boşuna şifrelemiyorlar heralde dosyaları. Aldığın hata ise Api den kaynaklanıyordur büyük ihtimal ve api lerde zaten scriptin bir kısmı ioncube ile şifrelendiği için düzeltme kısmını geç bence

Merhaba; İnstaWeb V3.6.4.php sadece bu dosya ioncube ile şifrelenmiş onu kırmak içinde kendime 1 hafta verdim kırararsam zaten lisanstan koparacağım herkezede dağıtacağım.

arkakapılar için evet bunu biliyorum ama bakalım ne nerede bir şekilde bulurum diye düşünüyorum.
1'den fazla arka kapı olduğu kanısındayım.

Bu adam çok sahtekar ama yapan eyvallah güzel iş çıkarmış ama sen 2500 tl scripti sat ! Sonra bir ton arka kapı bırak lisans dosyalı sat hadi lisans wareze düşmesin diye anlarımda ulan 2500 tl verdiğin sistemde ne diye arka kapı bırakır ki insan ? yediği tabağa pisler ayıptır günahtır yani.

Api kısmını biraz daha açar mısın ? sıkıntı şu aynı dosyalarla arkadaşa kurduk onda sorunsuz çalışıyor hiç hata yok yani ama bende sadece bu sorun oldu. Yoksa bende de sorunsuz çalışıyor her şey.

Tüm cron'lar işliyor sadece pasif kullanıcı temizleme o hatayı veriyor.

mehmetbeyHZ

Uzman üye
23 Haz 2015
1,178
0
PHP
Merhaba; İnstaWeb V3.6.4.php sadece bu dosya ioncube ile şifrelenmiş onu kırmak içinde kendime 1 hafta verdim kırararsam zaten lisanstan koparacağım herkezede dağıtacağım.

arkakapılar için evet bunu biliyorum ama bakalım ne nerede bir şekilde bulurum diye düşünüyorum.
1'den fazla arka kapı olduğu kanısındayım.

Bu adam çok sahtekar ama yapan eyvallah güzel iş çıkarmış ama sen 2500 tl scripti sat ! Sonra bir ton arka kapı bırak lisans dosyalı sat hadi lisans wareze düşmesin diye anlarımda ulan 2500 tl verdiğin sistemde ne diye arka kapı bırakır ki insan ? yediği tabağa pisler ayıptır günahtır yani.

Api kısmını biraz daha açar mısın ? sıkıntı şu aynı dosyalarla arkadaşa kurduk onda sorunsuz çalışıyor hiç hata yok yani ama bende sadece bu sorun oldu. Yoksa bende de sorunsuz çalışıyor her şey.

Tüm cron'lar işliyor sadece pasif kullanıcı temizleme o hatayı veriyor.

https://www.facebook.com/mehmetbeyHZ adresinden ulaşabilirsin yardım için

loving

Yeni üye
1 Ara 2009
8
0
Simdi farkettim sizin kullandiginiz script benim paylastigim scriptin bi ust versiyonu

3.6.4 hocam evet

Simdi farkettim sizin kullandiginiz script benim paylastigim scriptin bi ust versiyonu

Prvm8d.png

Sonun'da BAŞARDIM :RpS_lol::yaho1:yaho1:yaho1:yaho1

Şimdi 2 konu kaldı

1- Lisanstan koparmak sistemi.
2- Sistemde bırakılan arka kaplıları tespit edip kapatmak

Sonra %100 kusursuz bir sisteme sahip olacağım :q:RpS_thumbsup:

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.