InstaWeb THT Edition [Hatasız] [Açık Kaynak] [Yeni Tema] //yspaksoy

yspaksoy

Katılımcı Üye
22 May 2016
474
0
Instagram
Merhaba THT ailesi,
Uzun zamandır beklenen hatasız ve Açık kaynaklı scripti tarafımca tekrar düzenleyip paylaşmak istedim. Fakat bildiğiniz üzere bazı hatalar tespit ettik ve uzun uğraşlar sonucu Çoğunu düzelttiğimizi düşünüyoruz. Tamamen Logsuz ve Hatasızdır.

Scripte diğer hatalar giderilmiştir. Şu an para biriktiriyorum. En yeni InstaWeb yazılımını kırıp yine ücretsiz bir şekilde paylaşmayı düşünüyorum.(Destek olmak isterseniz özel mesaj atabilirsiniz.)Diğer ortamlarda kaynak vermeden paylaşımı KESINLIKLE YASAKTIR. Scripte bulunan hatalar ve log tutan diğer yazılımlar kaldırılmıştır. Şu an test ettim ve gözüme bir hata çarpmadı. Eğer bulursanız [email protected] adresine iletirseniz çok sevinirim. Bana bu konuda destek olan tüm herkese çok teşekkür ederim. Teşekkürlerinizi esirgemeyin.

Diğer Hatalar Giderildi. Gönül Rahatlığı ile indirebilirsiniz.(Yönetim Paneli güvenlik için /admin yerine /yonetim olarak değiştirilmiştir.)

Admin paneli giriş bilgileri yspaksoy:yspaksoy olarak yapılmıştır. (Yeni kuracaklar için)

vJnBjr.png

[Script Demo Adresi]
https://instakutusu.info

[İndirme Adresi]

Google Drive Üzerinden İndir

Bana destek için burdan indirebilirsiniz

Virüstotal

Tıkla

[RAR Şifresi:]
RAR Şifresi YOKTUR

[Script ve Tasarım Düzenleme]
Konuya Git (M3TR0'a Teşekkürler)

[Android'de Panel Kurma Rehberi]
Konuya Git (Euqh'a Teşekkürler)
vJnBjr.png

[Script Kurulumu]
*Veritabanı oluşturup veritabanı bilgilerini app/Config/config.php dosyasından güncelleyin.
*SQL Klasörü içindeki dosyayı veritabanına aktarın.
*FTP ile InstaWeb THT Edition Klasörü içindeki tüm dosyaları ANA DİZİN'e atın
*Script Kurulumu Tamamlandı.
vJnBjr.png

[Script Resimleri]

9DBrW5.jpg

o6MNp9.jpg

WGOp88.jpg

0G5pgZ.jpg

yzOp1k.jpg

[Not:] Dosya Linki Paylaşıldı. Destek olmaya çalışacağım.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Darktone

Katılımcı Üye
20 Tem 2012
283
0
Edirne
Merhaba dostum;
Şimdiden ellerinize sağlık diyorum. Umarım yeterli teşekkür gelir de scripti denemiş oluruz.
Kolay gelsin :)

yspaksoy

Katılımcı Üye
22 May 2016
474
0
Instagram
Bu arada Eklemek istiyorum. Eğer mesela Instagram iletişim bölümünde boş ise sitede de görünmüyor. Dolayısıyla istediğiniz iletişim yollarını kolayca belirleyebilirsiniz. Son iki resim bununla alakalı. Belirtmek istedim.

yspaksoy

Katılımcı Üye
22 May 2016
474
0
Instagram
Ustam tam olarak ne işe yarıyor social engineeringe mi giriyor yoksa kendi siteni oluşturmak için falan mı?

Şöyle anlatayım. Siteyi kuruyorsunuz ve takipçi ve beğeni gönderebiliyorlar kullanıcılar kendi aralarında. Panelde ise sınırsız olarak beğeni ve takipçi gönderebiliyorsun. Yani Instagram ticareti filan yapılabilir.

cy67

Üye
9 Ara 2017
164
0
Checkpoint Düzeltildi Dostum. Bu arada seni de unutmadım çakma Heykır :D

beni kimse unnutmaz ben siteni hacklemedim sadece acığı bellirttim sonuçta okadar kişi paylaşıyosun kücük bir shell gözden kaçırma checkpoint düzelseydi girebilirdim düzelmemiş demeki

yspaksoy

Katılımcı Üye
22 May 2016
474
0
Instagram
beni kimse unnutmaz ben siteni hacklemedim sadece acığı bellirttim sonuçta okadar kişi paylaşıyosun kücük bir shell gözden kaçırma checkpoint düzelseydi girebilirdim düzelmemiş demeki

Checkpoint sorunu yeni hesaplar için çözüldü. Eğer instagram hesabınızda koruma yapıyorsa bu zaten işe yaramaz. Bazen instagram fazla giriş yapan kişiler için checkpointi açıyor. Eğer bir süre bekleyip tekrar giriş yaparsan sorun çözülecektir. Çünkü cookies kayıtları otomatik siliniyor. Dolayısıyla Bir sıkıntı yaşanmıyor bu konuda.

cy67

Üye
9 Ara 2017
164
0
Checkpoint sorunu yeni hesaplar için çözüldü. Eğer instagram hesabınızda koruma yapıyorsa bu zaten işe yaramaz. Bazen instagram fazla giriş yapan kişiler için checkpointi açıyor. Eğer bir süre bekleyip tekrar giriş yaparsan sorun çözülecektir. Çünkü cookies kayıtları otomatik siliniyor. Dolayısıyla Bir sıkıntı yaşanmıyor bu konuda.
yeni açılan hesaplarda sıkıntı olmuyor üye olarak girebiliyor ama %80 hesaplarda giriş sağlanmıyor
1 günde 300 userim düştü siteme user giremez oldu

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.