Instaweb Üyelere Otomatik URL İşlem Yetkisi Atama Ve Yeni Hile Ekleme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CapScroLL

Üye
5 Haz 2015
52
0
Kmaraş
[ÇÖZÜLDÜ] Instaweb Üyelere Otomatik URL İşlem Yetkisi Atama Ve Yeni Hile Ekleme

Aslarım üslerim, günlerce uğraşıp sonunda adam akıllı hatasız ve açıklı (Açık olmazsa olmazımızdır, açıksız sistem olmadığını üslerimiz öğretti sağolsunlar :RpS_biggrin:) bir panel kurabildim. Düzenlemeleri yaparken URL ile işlem yaptırmanın sadece light bayiler için olduğunu farkettim ve kişileri otomatik olarak light bayi olarak atayacak ya da bu özelliği light bayi olmadan kullandırabilecek bir düzenleme gerekiyor. URL ile işlem yaptırmanın sitede user sayısını arttıracağını düşünüyorum, çünkü kredisi biten veya orjinal hesabıyla girmek istemeyen kişiler yan hesaplarla girip sisteme user verecektir. Bu URL ile işlem yaptırma işini nasıl halledebiliriz? Ve mesela ben story görüntüleme özelliği getirmek istiyorum diyelim bunları nasıl ekleyeceğim? Geniş çaplı yazılım bilgisi mi gerektiriyor? Ayrıca elinde user olup sitesi olmayan arkadaşlar ÖM yoluyla iletişime geçerse bayilik verebilirim, SSL'den domaine domainden hosta her şeyi dibine kadar yaptım da elde user yok :RpS_mellow:

Moderatör tarafında düzenlendi:

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
592
Konu içeriği incelemiş olup sorunun çözüldüğüne kaanat getirilmiş ve daha fazla post kasılmasını önlemek,sorunu yaşayan diğer üyelerimizin arama yaptıklarında daha kolay bulması için konu kilitlenip "çözüldü" ibaresi eklenmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.