İnstaWeb V.4.2.5 Açık Kaynak Kod ! Full + Full Yepyeni.

Astanakay

Üye
2 Ocak 2016
61
1
[SIZE="4[FONT="Arial Black [URL="https://tik.lat/j2Jhb"] İNDİR[/URL]

kXb11q-1024x746.jpg

ÖZELLİKLER !

AÇIK KAYNAK KODLUDUR

HERHANGİBİR AÇIK YOKTUR !

TERTEMİZDİR TARAMA YAPABİLİRSİNİZ GÖNÜL RAHATLIĞI İLE !

2 BİN USER HEDİYEMİZDİR !.
BİZ DAHA İYİSİNİ YAPANA DEK EN İYİSİ BU !!

BU KONU YARIN AKŞAM SİLİNECEKTİR BİLGİNİZE 24 SAATLİK BİR SÜRE İÇİN BIRAKIYORUM HADİ İYİ AKŞAMLAR ESEN KALIN

GÜNCELLENDİ !​

Son düzenleme:

LeeuwenLee

Yeni üye
24 Haz 2016
21
0
Ankara
İncelensin Log Olup Olmadığı önüne gelen Panel Paylaşır olmuş cpoy paste gibi geliyor bana günahını almayalım da.

Astanakay

Üye
2 Ocak 2016
61
1
İncelensin Log Olup Olmadığı önüne gelen Panel Paylaşır olmuş cpoy paste gibi geliyor bana günahını almayalım da.

Hocam scripti ben yazmadım yazandan almadım sadece paylasıyorum
ayrıca bu hacklenme korkusu nereden geliyor hocam rahat olun ya sunucunuzun ayarlarını ıyı yapın shell degıl uploader bıle calısmaz ama kolay gelsin size :)

astroboy06

Uzman üye
21 Şub 2016
1,568
1
Ellerine Sağlık Maşallah Çalışıyor bende sorunsuz bir Şekilde <3
Allah Razı Olsun Bu Arada

LeeuwenLee

Yeni üye
24 Haz 2016
21
0
Ankara
Hocam scripti ben yazmadım yazandan almadım sadece paylasıyorum
ayrıca bu hacklenme korkusu nereden geliyor hocam rahat olun ya sunucunuzun ayarlarını ıyı yapın shell degıl uploader bıle calısmaz ama kolay gelsin size :)

usta düşündüğüm yerden aldıysan bu scripti içinde çok log var userleri çalıyorlar hemen o yuzden dedim önyargılı olduğumu düşünme.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.