İnstgaram Soru Cevaplama Postu !

Blackrobot

Yeni üye
18 Haz 2019
4
0
Mrb.
Aklıma takilam bir soruyu sormak istiyorum. instagramda spam attigimiz userler ayni ip'de olsa spam gecerli sayilir mi ? Yoksa her usere ayri ip mi atamamiz lazim.

alaturkamavzer

Yeni üye
11 Haz 2019
34
0
[ı]merhaba ben trhack instagram hakkında aklınızdaki soru işaretlerini yorum yaparsanız cevaplayabilirim.[/ı]
Merhaba hocam önce takır takır taklit ile hesap kapatıyordum fakat 22k 2011 hesapla daha 2 gun önce açılmış 10 takipçili hesaba taklit attim Bana döndü ve bu sürekli olmaya başladı sorun ne

21trhack21

Yeni üye
27 Nis 2019
29
0
Kreuzberg
Mrb.
Aklıma takilam bir soruyu sormak istiyorum. instagramda spam attigimiz userler ayni ip'de olsa spam gecerli sayilir mi ? Yoksa her usere ayri ip mi atamamiz lazim.
merhaba, her spamı vpnyle deneyebilirsiniz mesela birinde Almanya diğerinde Fransa daha etkili olur.

Merhaba hocam önce takır takır taklit ile hesap kapatıyordum fakat 22k 2011 hesapla daha 2 gun önce açılmış 10 takipçili hesaba taklit attim Bana döndü ve bu sürekli olmaya başladı sorun ne
bana döndü derken sizin hesabınızı uçtu veya Red talebimi geldi Red talebi geldiyse tekrar taklit basarsanız kapanır. Sizin Kapandıysa Tam Benzer Yapmadığınızdan Dolayıdır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

alaturkamavzer

Yeni üye
11 Haz 2019
34
0
bana döndü derken sizin hesabınızı uçtu veya Red talebimi geldi Red talebi geldiyse tekrar taklit basarsanız kapanır. Sizin Kapandıysa Tam Benzer Yapmadığınızdan Dolayıdır.
Evet benim hesabim kapandı fakat her zaman yaptığım ile aynısını yapıyordum ve o gün bugündür sürekli benim hesabim kapanıyor arkadaşın telefonundan atıyoruz oluyor benim telefonumdan olmuyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.