İntel HD Grafik RAM Verme

xXXrayXXx

Uzman üye
22 Nis 2014
1,386
0
Trabzon
Merhaba dostlarım,

Bilgisayar ile bir sorunum var. İNtel HD Grafik birimi sadece bulunmkata ve onda da ram yok. Yani RAM i bildiğiniz 0 MB görünüyor. BİOS da GPU ayarıda yok İnsyedH20 Bios adlı bir biosu var. Bilgisayarın marke Sony Vaio bir bilgisayar. Biosda herhangi bir ayar bölümü bile yok kısıtlı gibi bir şey herhangi bir şey yok. Bios güncellemesi baktım herhangi bir bilgiye ulaşamadım. Assist tuşuna basarak bir şeyler denedim pc açılırken ama herhangi bir yer açılmıyor sanırım tuş bozuk :D
Her neyse buna nasıl bir çözüm bulabilirim. Bu arada bilgisayar Rusyadan alınmıştır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.