Internert yardım edin nolur

RaptoRBey

Üye
18 Nis 2015
226
0
internetim var ama tarayicida yok gozukuyo

Selam arkadaşlar bnim internetim var ama tarayıcıda yok diyiyor bn vpn kurmuştum zamanında kaldırdım sonra konu açtım thtye chromeden proxsi ayarlarını değiştirmemi söylediler yaptım oldu sonra kndisi hp ordaki lan tikini bn kaldırıyom o kndisi koyuyor nolur yardım edin

Son düzenleme:

RaptoRBey

Üye
18 Nis 2015
226
0
anlamadım ki .s birazdaha aç konuyu
bak şimdi bn vpn yükledim sonra kaldırdım sonra taracıyı açtım internete gircem taracıda inetrnet yok diyo proxy hatası verdi sonra aylardan yerel ağ ayarlında lan tikini kaldırdım net geldi sonra kapatım bilgisayarı açtım tekrar yapmak zorunda kaldım yaptım youtubeye gidim gene aynı hata verdi yani bn tiki kaldırıyom o tiki tekrar koyuyor :(

26 Haz 2016
230
0
Konuyu açmamışsın.
Modemde wifi açık olduğu halde internet bağlantın olmayabilir
Virüs bulaşmış olabilir
Biri wifikill yapmış olabilir
Sadece chromdan kaynaklıysa bir kaldırıp tekrar kur
Modemi aç kapat (bazen ile yarar :D)
Bilgisayarından ağı UNUT tekrar bağlan

Hiçbiri olmazsa tekrar yaz belki format gerekir :D

DarkHealler

Özel Üye
4 Eki 2015
8,058
6
izmir:)
Konuyu açmamışsın.
Modemde wifi açık olduğu halde internet bağlantın olmayabilir
Virüs bulaşmış olabilir
Biri wifikill yapmış olabilir
Sadece chromdan kaynaklıysa bir kaldırıp tekrar kur
Modemi aç kapat (bazen ile yarar :D)
Bilgisayarından ağı UNUT tekrar bağlan

Hiçbiri olmazsa tekrar yaz belki format gerekir :D

arkadas butun onerileri zaten soylemis

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.