İnternet ALICAM öneriniz nedir

Double A

Katılımcı Üye
28 Şub 2016
276
0
Merhabalar internet alıcam. Superonline mı ? Ttnet mi ? yoksa tv + internetli digitürk ya da dsmart mı? önerileriniz nelerdir ? Şartlarım limitsiz-kotasız hız olarak 10-16 mbs arası düşünüyorum ayrıca 10 ile 16 mbs farkı ciddi etkilermi ?

FanTeRi11

Yeni üye
29 Tem 2017
35
0
Türk telekom ve saydıklarınızın hiçbirisine yanaşmanızı dahi istemem çünkü hepsi türk telekom bünyesinde ayakta kalan firmalar türk telekomu 7 yıl kullandım kota devri bitti rahatlarım dedim gene bi sonuç elde edemedim interneti devretmek zorunda kaldım şuan türknetteyim ve gayet memnunum wifiye kaç kişi baglanırsa baglansın bi etki dahi etmiyor hızından fark etmiyor ozellikle benim gibi sürekli upload yapıcak bi işiniz varsa kesinlikle türknet önerimdir.

18 Şub 2011
62
0
Samsun
Netgalaksi son derece uygun fiatli. ama her yerde destek vermiyor suan sadece istanbul ve trakyada sanirim.

Sirket yorumlari da fena deyil.

d0tk4

Üye
1 Ara 2018
75
0
manisa
en iyisi turknet tahatütyok 65 tl ve alabildiğin en yüksek mbli interneti veriyolar yani internet sikintisi çekmessin ama alt yapın türknetin alt yapısını kapsıyosa

moubedri

Üye
21 Ağu 2016
130
0
Ankara
100 tl ye turkcellin 10 mbps taşınabilir modemi var istediğin yerde kullanabiliyosun bizim binada altyapı olmadığı için almıştım 10 mbps yi net veriyo aslında daha fazlasını da vericek de sınırlamalı olduğu için tam 10 mbps alabiliyorum

wh0ismrrobot

Uzman üye
1 Ocak 2019
1,332
3
İstanbul
Bana Kalırsa Size X Markayı Seçin Dememiz Çok Doğru Olmaz Çünkü İnternet Sağlayıcıları'nın Sağladıkları Performans Bölgelere Göre Farklılık Gösterebiliyor.
Bu Nedenle Bölgenizde En İyi Performans Sağlayan İnternet Sağlayıcısını Seçmenizi Öneriririm.

coldplus

Katılımcı Üye
10 Ara 2017
428
1
Millenicom kullanıyorum hiçbir sorun yok anlaştığımda kotasız sınırsız 24 mbgt 78 tl idi. 7 aydır kullanıyorum. Faturası bir tl bile geçmiyor sabit 78 geldi her ay boyunca. 24 mgbt e anlaşmıştık ama hız testi yaptığımda 30 mgbt bile görüyor. İnternette hiçbir yavaşlama yok. 4 kişi bağlı wifiden 2 de ethernet kablosu ile bir masaüstü ve leptap bağlı internette küçücük bir kasma yok mis gibi tavsiyemdir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.