internet arayüzü hakkında arkadaşlar

SlientHacKeR

Katılımcı Üye
1 Tem 2013
290
0
Öncelikle Selamün Aleyküm arkadaşlar benim şöyle bi sorunum var internette arayüze giriyorum benden ıd şifre istiyor yazıyorum giriş diyorum beklemeye alıyor sürekli bekliyor ne bi hata veriyor nede bi bilgilendirme önceden böyle bir şey yoktu telefonuma bilgilendirme gelmişti ttnetten internet ayarlarınız yenilendi diye o günden sonra giremedim bi çözüm bulamazsak arayıp konuşucam artık

Konuyla ilgilenen herkese çok teşekkür ederim ...

Not:Konu Sonuçlanmıştır ...

Son düzenleme:

CruiserVaqabond

Uzman üye
23 Haz 2013
1,295
0
Adana
Modem Arayüzünü Kastediyorsun Sanırım.
Modemlerin arkasında bulunan Ufak Siyah Tuşa (AÇMA KAPAMA DEĞİL!) 2 saniye basılı tut ve bırak.
Ayarlar sıfırlanıp bağlantı gidecek ve 2-3 dk içinde geri gelecektir.

Ayarlar sıfırlanırsa sorunun çözülme ihtimali var.

İyi Forumlar.

SlientHacKeR

Katılımcı Üye
1 Tem 2013
290
0
Modem Arayüzünü Kastediyorsun Sanırım.
Modemlerin arkasında bulunan Ufak Siyah Tuşa (AÇMA KAPAMA DEĞİL!) 2 saniye basılı tut ve bırak.
Ayarlar sıfırlanıp bağlantı gidecek ve 2-3 dk içinde geri gelecektir.

Ayarlar sıfırlanırsa sorunun çözülme ihtimali var.

İyi Forumlar.

Modeme reset konuyu açmadan önce atmıştım işe yaramadı yinede teşekkürler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.