Çözüldü İnternet bağlantımı kesmek istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

berkelmas

Üye
18 Nis 2015
247
0
Merhaba bir süreliğine internet bağlantımı kesmek istiyorum intetnet kullanılmasın istiyorum ama bunu yapanın ben olduğu da bilinmesin, ve daha sonrasında sorunsuz bi şekilde interneti eski haline getirebileyim. Kapatıp açınca da düzelmesin modemin markası bu asus dsl-ac51 yardımcı olursanız çok mutlu olurum arkadaşlar

Moderatör tarafında düzenlendi:

AhmetKaan46

Uzman üye
15 Şub 2019
1,407
20
30
root@Kaan:~#
Cevap: İnternet bağlantımı kesmek istiyorum yardım

Modeme giren kaployu çekebilirsiniz veya da temassız bırakabilirsiniz yazılım olarak istiyorsanız wifi kill ile bağlanan kişileri engelleyebilirsiniz , veya mac filtreleme yapabilirsiniz

Qwx

Kıdemli Üye
30 Nis 2012
2,728
13

Merhaba,
netcut uygulamasını kullanabilirsiniz.

GroMsx125

Kıdemli Üye
5 Haz 2016
3,018
5
23
J A P O N Y A

Hocam lütfen bu tarz büyüklükte bir yazı tipi kullanmayalım okuması cidden zor :d
Sorununuzun çözümüne gelecek olursak mac filtresini etkinleştirin sonra devre dışı bırakabilirsiniz :) yalnızca kendinizi beyaz listeye alın ve etkinleştirin yani.

RePLiKa

Kıdemli Üye
24 Haz 2015
2,885
27
Türkiye

Dostum kimse yokken modemin içini sök herhangi birisinin yerini çıkart. Bu uzun bir süre meşgul eder :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.