internet cafedeki akınsoft programını kaldırın saatlerce bedava oynayın

kskemre

Üye
31 May 2009
81
0
emegine saglık güsel paylaşım ama riskli iş yakalandınmı sonucunada katlanacaksın :=))

atakan535

Yeni üye
2 Eyl 2007
1
0
client programı kapalı olsa dahi ana makinada serverde hesap çalışır.Açıldıktan itibaren ana makinada hesap başlar.client çalışşsın çalışmasın

cortuk11

Katılımcı Üye
14 Tem 2009
465
0
BİLECİK
ben cafe sahıbıyım benım her hangı bir musterım bole bırsey yapıcak ölümlerden ölüm begendırırım 3 kruşa duruyoruz zaten onuda uyanıklara kaptıramayız bu calışmanınızı şiddetle kınıyorum

30 Ara 2009
113
0
ankara
kardeş böle bizim milletimize zarar vercek değilde başkalrına zarar olacklarıı bul ayrıca benimde cafem var hemde akınsoft kullanıyom.....böle bişe olsa gözümden kaçmaz o senin dediğin çok kişinin olduğu int.cafede olur onlarda akınsoft kullanmaz...

valla bende cafe işletiyorum o kadar kolay olamaz die düşünüyorum YAKALANIRSA sonuç kötü olur :):)

loemre

Katılımcı Üye
17 Ağu 2008
399
0
yaptım ama bizim cafeci bilgisayarın başında deildi hata süres,z olunca ana bilgisayarın başına gittim uyarıya tamam dedim ve bir kaç saat oturdum (açmadan önce parayı werdim)...

MUZtapa35

Üye
9 Eyl 2009
93
0
kafeci ile kavga ettim lan senin yüzünden adam küfür etti bende küfür ettim dövüş çıktı. ana bilgisayara uyarı gitmiş.

cortuk11

Katılımcı Üye
14 Tem 2009
465
0
BİLECİK
ana bilgisayarına uyarı gıdıcek tabıkı :) hayatta yapılmaması gereken en son sey bır ınsanın ekmegıyle oynamaktır kullanan arkadasları sıddetle kınıyorum

MaRKSMaNTuRK

Yeni üye
9 Haz 2008
11
0
arkadaşım iyi güzel de bu mesajı ben 1 sene önce yine bu sitede okumuştum. mesaj yazmadan önce siteyi bir araştırsanız da aynı şeyleri tekrar tekrar yazmasanız... bir de insanların hakkına girmemek için bu yöntemi lütfen kullanmayalım arkadaşlar...

Son düzenleme:

lordarks

Yeni üye
13 Şub 2010
22
0
Arkadaşlar genelde cafelerde görev yöneticisini kapatıyorlar peki o zmn ne yapacağız bilgilendirirseniz sevinirim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.