İnternet cafeye nasıl format atıcam ?

bbagis

Katılımcı Üye
22 Şub 2011
732
0
şöyle açıklıyım cafeye formatta nelere dikkat edecem akınsoftu nasıl halledecem anlayan biri varsa bana yardım edebilrmi ?

paracelsus

Katılımcı Üye
24 Şub 2012
994
0
[Bilinmiyor]
AKrdeşim Sen Düz Sp3 XP at Sonra DeepFreeze Kur Sonra Akınsoftu Kuma Fişli Sitem Diede Bişi Var Bizim Burada Bi Tane Fişli Var HErkez Ona Gidio Akınsofta Millet izlendiğini Biliyo Sende Fişli Yap Yani Gelen Müşteriyi Masaya Oturt Sonra Bi Kağıda Yaz Bu Saatte Başladı Kapatıncada Bak Ne Zaman Başlamış Fiat Belirt Akınsofta Gerek yok Daha Çok Müşteri Geliyo Haa Eğer izlemek istiyosan Bi Server Yükle

ALcatraz'

Kıdemli Üye
30 May 2013
4,338
4
İstanbul
Kardeşim ben cafe işletiyorum 1 tane de değil 5 tane felan var.

İlk önce emrah diye bir arkadaşım var format atıyor. Sonra direk akınsoft'u indiriyor.

Eğer sen anamakine ' ye değilde. Diğer başka bilgisayarlara atmak istiyorsan Ghost ' kullanmanı tercih ederim.

Ama bütün makinelerin aynı olması zorunludur ;)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.