İnternet Download Manager internet dosya indirme hızınızı 10 katlayın

xXCOBRAXx

Üye
19 Eyl 2009
131
0
Sa Beyler bu program cok kullanıslıdır normalde ınternet hızınız dusuk bıle olsa u program genel de ındırdınız tum dosyaları boyutu ne olursa olsun 100-150 hızla ındırır yavas ındırırse o siteden kaynaklanır
programıın sole 1 ozellıgıde war tum izledınız videolar film ler aklınıza gelen hersey muzık ler felan bu programla indire bilirsinz yapmanız gereken tek sey sadece o ızledınız fılmın weya muzıgın hemen sag ust kosesınde bu dosyayı ındır gıbı bı yazı yazıor program turkcedır hemen kavrarsınız
Program cracklenmis halını upladım
rar a sag tıklayıp klasore cıkar dıyın okadar ıcındekı IDMAN sag tıklayıp masa üstü kısayol cıkar dıyın iyi downloadlar sorun olursa yazarsınız

Link : https://tik.lat/9LD6n
Şifre: www.turkhackteam.net

erdem586

Uzman üye
17 Tem 2009
1,244
0
arkadaslar ewet hızlandırıyor ama 10 katı falan degıl 4 katı falan huzlanıyor yıllardır kullanıyorum ben

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.