internet erişimi yok hatası

bat0u3

Üye
13 Tem 2012
137
0
şehitler diyarı !!
beyler ben yurtta kalıyorum int şifreli o yüzden ve güvenli olmayan ağdan bağlanıyoruz.bağlandı yazıyor ama internet erişimi olmuyor.bu hatayı benim pc de değilde arkadşın pc sinde alıyoruz.benmki xp onun ki win 7 ne yapması lazm arkın bi bilen abilerime soriyim dedim.

djcapkin

Özel Üye
18 Ağu 2008
8,219
57
Türkiye
Kablosuzmu Bağlaniyorsunuz Kablo'lumu ? Dns Ayarlarını Değiştirin Kablolu Bağlaniyorsaniz Eğer Ethernet Kablosunu Çikartip Takin.
Ve Olmazsa Elle İp Verin Örneğin Senin İp : 192.222.222 Onun Kisinide 192 222 223 Gibisinden Yap

bat0u3

Üye
13 Tem 2012
137
0
şehitler diyarı !!
kabloluda da kablosuzdada aynı hatayı veriyor dns yi değiştirincede hata veriyor.dns yi değiştirmeden ip değiştirebiliomuyuz bilmiorum da öle birşeyki herşeyi yasaklamışlar mesela bu siteyide yasaklamıslar firefoxun eklentisi sayesinde girebiliyorum.çünkü dns yi değiştirince de aynı hatayı verio.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.