internet hakkında bilgi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

trojantaner

Katılımcı Üye
1 Kas 2011
281
0
arkadaslar benim internetim sınırsız ve ben bunu ilk kez gördüm bu ay paket değistirmistik ve yine sınırsız

ama neden bu sayfayla karsılıastığımı bilmiyorum

Adil Kullanım
burda konu var bilgilendirin beni sınırssızsa pcyi kapatcam bida acmıcam
Adil Kullanım

Son düzenleme:

COD44

Uzman üye
10 Kas 2011
1,316
0
İnternet bağlantın sınırsız ama kullanımın kotalı mı değil mi onu belirtirsen daha net yardımcı olabiliriz...Ve ödediğin paket ücreti ne kadar kota bilgisi için sordum..

COD44

Uzman üye
10 Kas 2011
1,316
0
Tamam kullandığın net sınırsız ama kotalı..Kotasız alacaksın neti o da sanırım şu an 50 tl civarı olması lazım..Büyük ihtimalle kotan 6gb sınırı aşınca ek ödeme gelir ve net hızın düşer..Zaten bunu verdiğin linkte belirtmişler..

Sınırsız ile kotasızı karıştırma..Sınırsız dediği olay bağlantın sınırsız kotasız ise kullanım (download upload ping v.s) sınırsız demek..

Yani hem sınırsız hem kotasız alıcaksın net bağlantını o da dediğim gibi 50 tl civarı bi fiyat olması lazım...

ApuLitik

Katılımcı Üye
28 Ağu 2011
277
0
AdaNa
Firmaların Koyduğu Belirli Bir Kota Vardır.

O Kotayı Geçince İndirme Hızınız Otomatik Olarak Belirli Bir Ölçüde Düşürülür.

Fakat Kotanızda Aşma vb Olmaz.

Adı Üzerinde Sınırsız.

Bir Sonraki Ay Sıfırlanıcaktır.

Yine Aşarsanız SInırı İnternet Hızınız O Aylığına Tekrar Düşürülecektir.

İhbar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.