İnternet hangisi ?

foqualir

Katılımcı Üye
27 Haz 2015
371
0
Yahu arkadaşlar para dediniz parayı bastık ttnete internet hızım hala 1mb altında. Şikayetçi oldum. Akk 0 daha hiç birşey indirmedim. Sizce superonline Nasıl hızlımı ? Ttnette öküz gibi pc var elimde 160-200 arası Ping alıyorum tek bilgisayar bağlıyken. En baba pingim 120 oda ne sabaha karşı gece. Superonline geçsem hızım Nasıl olur ?

foqualir

Katılımcı Üye
27 Haz 2015
371
0
ücretsiz yine seninki benimki öyle olsa ona şükür 53tl ödüyorum

Ben Kaçak Bağlanıyom 3mb İndirme 1mb Upload Hızı var :D

Bende ttnet kullanıcısıyım sözleşmenin bitmesini bekliyorum . İnternet hızını 8mb diye aldım 350kb zor görüyor ttnet böyle yaparsa yakında kökten iflas eder

Müşteri hizmetlerini aradım. Modemden veya pcden kaynaklı dediler. İkisi de 0 dedim. Yarın gidip iptal ettiricem tazminatsa tazminat cayma parasıysa cayma parası ödicem çekilecek dert değil bu

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.