İnternet Hızı Hakkında

King Kong

Kıdemli Üye
19 Mar 2017
2,392
10
Merhabalar... 3 Gündür İnternetim Çok Yavaş Ve Sebebi Ddos Yiyorum Ve Ddos Yememin Sebebi Büyük İhtimalle Rat Yedim Ve İşin Garip Tarafı 3-4 Tane Antivirüs Programıyla Tarattım PC'yi Fakat Virüs Bulamıyor İP Adresimi Değiştirdim Ve Hala Ddos Yiyorum Adam Sanki Kasıtlı Yapıyor Nezaman Video Açsam Ddos Atıyor Veya Nezaman Birşey İndirsem Ddos Atıyor Ne Yapıcam Ben Formatta Atamıyorum PC'yi Tek Ben Kullanmıyorum Bizimkilere Söylesem Atar Gider Yapçaklar Ve RAT'ı Yeni Yememiş Olmam Beni Tedirgin Ediyor Çünkü 3 Gün Önce Hiçbir Şey İndirmedim.

Not: Ddos Yememin Sebebi Rat Çünkü Adam İP Adresimi Sürekli Olarak Rattan Alıyor

Moderatör tarafında düzenlendi:

crazy to man

Yeni üye
31 Ağu 2015
35
0
Merhabalar... 3 Gündür İnternetim Çok Yavaş Ve Sebebi Ddos Yiyorum Ve Ddos Yememin Sebebi Büyük İhtimalle Rat Yedim Ve İşin Garip Tarafı 3-4 Tane Antivirüs Programıyla Tarattım PC'yi Fakat Virüs Bulamıyor İP Adresimi Değiştirdim Ve Hala Ddos Yiyorum Adam Sanki Kasıtlı Yapıyor Nezaman Video Açsam Ddos Atıyor Veya Nezaman Birşey İndirsem Ddos Atıyor Ne Yapıcam Ben Formatta Atamıyorum PC'yi Tek Ben Kullanmıyorum Bizimkilere Söylesem Atar Gider Yapçaklar Ve RAT'ı Yeni Yememiş Olmam Beni Tedirgin Ediyor Çünkü 3 Gün Önce Hiçbir Şey İndirmedim.

Not: Ddos Yememin Sebebi Rat Çünkü Adam İP Adresimi Sürekli Olarak Rattan Alıyor

Hem rat hem ddos niye sen neymişsin rat varsa ddos a geri olmayacağını bilmiyormuşsun az önce konuma çok bilmişlik yapıyon rat ı temizle önce internetin ondan yavaş internet kablosunu çek sonra combofix el tarat pc yi

King Kong

Kıdemli Üye
19 Mar 2017
2,392
10
Ve Sorunun Kaynağını Buldum Heralde... Google Chrome Açık İken Syn Paketleri Geliyor İnternetime Fakat Google Chromeu Kapatınca Paketler Gelmemeye Başlıyor İnternetime Microsoft Edgede Öyle Bir Sorun Yok.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.