İnternet hızım çok düştü !!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kasastura1

Uzman üye
2 Ocak 2012
1,454
0
ℂ⋆ тüякιує ℂ⋆
Arkadaşlar ben çıldırıcam 3 -4 hafta önce hızım aşağıdaki gibi :mad:

8hclr.jpg

Fakat şuanda ;

8hcpc.jpg

Çıldırıcam arkadaşlar çok yavaşladı :mad: Ne yapabilirim neden olur bu yardımcı olun ya :(

Stavrapoll

Üye
7 Nis 2012
155
0
TTnet te adil kullanım kotası var 50Gb onu aştıysan hızın 1mbps e düşer ve düşmüşte herkezte oluyo bu olay bende çok yaşadım artık temkinli davranıyorum .

Araff

Kıdemli Üye
18 Nis 2012
2,871
0
Cennet ile C
Adil kullanım kotası devreye girmiştir bu çok normal TTNET'i ara ki onlarda 1 ay beklemeni gelecek ay tekrar artacağını söyleyecekler tabii öyle birşey olmayacak :)

xxdolunaymaxx

Uzman üye
23 Nis 2012
1,287
0
arkadaşım pcnde internet explorer mozilaa ve chrome varsa mozilla ve internet explorerı sil bir de ethernet kablosu cat6 değilse cat6 türünde bir kablo ile internetin biraz daha hızlanır

blink1337dagger

Kadim Üye
7 Kas 2011
5,261
43
Chicago İL
Arkadaşlar söylemiş ama Adil kullanım kotasına yakalanmısın geçmiş olsun Telefonuna mail olarak gelmesi gerekiyor geçince
(Ben süperonline kullanıyorum ) Bana geliyor Bak benden sana bir örn
Ben internete GTA4 indirdim 13 gb bozuk çıktı
başa biryerdende indirdim oda 14 gb olsun maksimum
topla ne yapar 27 gb bundan sonra sadece tht,gazeteler girdim sadece bu ikisi
2 gün sonra babamın telfonuna mesaj geldi adil kullanım kotasını %80 doldurdunuz diye babam aradı bunları epey kavaga ettiler o aylıgına hızımmı limitsiz kullandım öbür ay gene aynısı oldu valla biz ugraşmaktan bıktık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.