Internet hızım yeterli olmasına pingim 300 lerde

Hsnsfk

Katılımcı Üye
6 Mar 2016
714
0
Eski bilgisayarım ile 57 ping aldığım flash destekli bir oyun olan transformicede 3 gün önce aldığım bilgisayarım ile 350 ping alıyorum internet hızım 50 megabit nereden kaynaklanıyor olabilir bu sorun ayrıca lolde de 15 ms alıyorum

-BRAVE-

Kıdemli Üye
8 Kas 2015
3,731
317
Türkiye
Cihazla ilgisi olacağını sanmıyorum. İndirme ve yükleme hızınız yüksek olsa bile bazen bir web adresine girerken beklediğimiz süreçler olur, bu genelde ağın yayılmasıyla meydana gelir. Ağa birden fazla cihaz bağlı ise internet dağılımın eşit yayılmasıyla beraber veride ki hız azalır. Bundan kaynaklanıyor ise ağa bağlı olan cihazların bağlantısını kesebilirsiniz. Aireten görev yöneticisinden internetle bağı olan uygulamaların çalışmasını durdurabilirsiniz...

Hsnsfk

Katılımcı Üye
6 Mar 2016
714
0
hepsini denedim tabletten 160 ping aldığım oyundan 350 ping almak sinir bozucu oluyor cihazla alakalı olduğunu düşünüyorum çünkü kablo ile de bağlantıyı denedim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.