İnternet hızım

HackerTime

Katılımcı Üye
27 Kas 2010
616
0
Uzayda
internet hızım 8 mb di fakat 1 mb kadar düştü akk yide geçmedim henüz daha ayın 4 dü yani :S kablolarla alakalı olabılırmı tesekurler üstadlar

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
26
Cmd yi aç ve alttakileri yaz:

Kod:
ping www.google.com.tr

Daha sonra giden veri gelen veri ve paketler gelecek.Kaybolan paket %'sini bana söyleyebilirsen tam bir sonuç çıkarabilirim :)

HackerTime

Katılımcı Üye
27 Kas 2010
616
0
Uzayda
geldiler bina tesisatında hata var dedıler ınanamıyorum 8 senedir olmayan hata şimdimi oluyo yani inanılır gıbı değil telefon kabloları elektırık kablolarının ustunden geçıyormuş iyide bu 17 senedir bu apartmanda duruyo böyle akşam arayıp sorunu tespit etmek için bi ekip gönderdiniz şimdide çözmek için bir ekip gönderebilirmisinz diyicem

cor-vo

Yaşayan Forum Efsanesi
23 Tem 2013
7,985
1
122
Cmd yi aç ve alttakileri yaz:

Kod:
ping www.google.com.tr

Daha sonra giden veri gelen veri ve paketler gelecek.Kaybolan paket %'sini bana söyleyebilirsen tam bir sonuç çıkarabilirim :)

bende yüzde 0 çıktı çok mutluyum :D

TTnet kullanıyorsan ve Superonline'a geçme imkanın varsa geç çünkü TTnet bu işi yapamıyor biz o kadar para ödedik telefon dahil 8 mbps internete. 76 TL nedir ya öyle kazık atıyorlarki...

şimdi Superonline kullanıyorum telefon dahil 25 mbps 54 TL şu an çok mutluyum. :) 1 yıldır kullanıyorum sadece 1 kez kesildi onda da elektrikler kesilmişti. :)

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
26

Bu internet yavaşlaması olmadan önce en son indirdiğin uygulamaları kaldırıp bilgisayarını yeniden başlatıp o şekilde hızı dene.%0 olacaktır.%25 demek hattının ekstra başka bir servis tarafından kullanılması demek.Genelde işe yaramayan ve sahte olan güvenlik uygulamaları böyle yaparlar.Eğer ismi pek bilinmemiş bir güvenlik yazılımın varsa kaldır.Bilindik güvenilir bir yazılım seç.

Ayrıca eğer Firewall koruman yarısını engellemeye ayarlıysa onu da kapat.Firewall da yapar.
Sorun olması halinde bildirmen ile çözeceğiz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.