İnternet hızım :( :( :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
10 Ağu 2012
188
0
Arkadaşlar lütfen yardım edin eskiden normal ttnet kullanıyordum 6 mbps internet hızım vardı 1 ay önce superonline ye geçtim 8mbps oldu. İlk başta çok iyi gidiyordu ama şimdi bir oyun indirmem lazım oyunun boyutu 4 gb . Normalde 400 küsür kb ile indiriyordu ama şimdi 90 yada 100 ü geçmiyor indirme hızım. Neden bu kadar yavaş birisi nolur yardım etsin delirecem :( :( :(

Son düzenleme:

DarkDay1923

Uzman üye
17 Ağu 2011
1,227
0
her ınternette farklılık gosterır herkes aynı gun almıyor ınternetı sonucta ay başında resetlenır herkesın az mantık pls demeden bı mantık yurut bence

:) Bilmiyomusun Kardeşim bunlar Sırf Post KAsmak İçin Yapamayacakları Soytarılık Yoktur :) Birde Çok Bilmişlik Yaparlarya Direk Yapıştırırım

- Şekilsin ya ... :D ... Sabah Sabah Çok Güldürdü O adam beni ya :D

Pilot11S

Üye
15 Nis 2012
233
0
Arkadaşlar lütfen yardım edin eskiden normal ttnet kullanıyordum 6 mbps internet hızım vardı 1 ay önce superonline ye geçtim 8mbps oldu. İlk başta çok iyi gidiyordu ama şimdi bir oyun indirmem lazım oyunun boyutu 4 gb . Normalde 400 küsür kb ile indiriyordu ama şimdi 90 yada 100 ü geçmiyor indirme hızım. Neden bu kadar yavaş birisi nolur yardım etsin delirecem
TTnet'in bazı bölgelerde hala daha altyapı sorunu var.TTnet müşteri hizmetlerini arayınız.Önce buraya yazdığınız sorunu oradaki kimliği belirsiz kişiye söyliyeceksiniz.Sonra altyapı mı güncelletmek istiyorum diyeceksiniz.Onlar yaklaşık 4 5 dkka işlem yaparak güncelliyecekler.Hızınız normal hızına kavuşacaktır.Aynı sorun bendede vardı.Eğer aramazsanız bu problemin sorumlusu siz oluyorsunuz.

10 Ağu 2012
188
0
Ya arkadaşlar boş muhabbet yapmayın lütfen. Büyük derdim var anlamıyorsunuz bazılarınız ttnet diyor . Superonline diyorum 88 kb yi geçmiyor lütfen yardım edin. :(

10 Ağu 2012
188
0
Ya arkadaş neyini aşıcam kotasız sınırsız internet bişe indirmiyorum zaten . 4 gb oyun indircem 18 hours diyor 18 saat beklenirmi yani 88 kb dan bahsediyorum bi çözüm önerin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.