İnternet Hızını Arttırmak İçin Bir Kaç İşlem.

NardanAdam

Katılımcı Üye
2 May 2012
420
0
Evet arkadaşlar burdaki komutları yaparak internet hızınızıı biraz da olsun artırıyorsunuz

Başlat->Çalıştır->gpedit.msc yazılır ve enter a basılır
açılan pencereden (Grup İlkesi)

Bilgisayar Yapılandırması->Yönetim Şablonları->Ağ->Qos Paket Zamanlayıcısı->Ayrılabilir Bant Genişliğini Sınırla Seçilir

Açılan Pencereden "Etkin" seçilir ve Bant Genişliği Sınırı %0 Yapılır
Uygula+Tamam

İşlem Tamamdır

Windows Tarafından Açıklanmıştır, Bu yaptığınız İşlem Bilgisayara zarar Vermez Modeme %80 kullanılırken bu işlemi yaparak bunu %100 çıkartmış olduk Yardım Ettiysem Ne mutlu.

NardanAdam

Katılımcı Üye
2 May 2012
420
0
sende bı yanlışlık var ben deneyıp yazdım bunu benımkınde hem Ayrılabilir Bant Genişliği sınırla çıktı hemde işlem tamamlandı .

sezer19

Yeni üye
30 Eki 2009
50
0
Antalya
evet kades bende denedim gercekden hissedilir bi fark ortaya cikiyor eline sağlık

Son düzenleme:

GhostGuard

Katılımcı Üye
15 Şub 2012
322
0
Bunu uygulamanızı tavsiye etmem çünkü bu işlem bilgisayarınızda ki ethernet kartını zorlamaktadır. Birde modeminiz ve servis sağlayıcınız yavaşsa, yazılım olarak yapılacak bir şey yok.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.