İnternet hızını yüktseltmenin yolu varmı ?

24 Eyl 2016
77
0
Merhaba Arkadaşlar Benim İnternetim TTNET Son Gunlerde Çok Yavaşladı. Sonra Ogrendimki WFA Master Diye Program Var Root Gerektiriyor İşte BU Program Android De Çalışıyo Bazı Korumasız Wifileri Kırıyor Bizimkinidi Kırmışlar Lütfen Yardım Edin :RpS_mellow:

TaediumVitae

Yeni üye
23 Eyl 2016
34
0
Edirne
Modem arayüzünden şifreni kuvvetli bir şey yaparsan problem olmaz.
Örnek : HackerCocuk4151*/

Ayrıca suan bağlı olan kişilerden yabancı olanları MAC filtreleme kısmından engelle temizinden olay çözülmüş olur .;)

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
4
390
Ankara
Modem arayüzünden şifreni kuvvetli bir şey yaparsan problem olmaz.
Örnek : HackerCocuk4151*/

Yok gene kırarlar...

Modeminin modeline göre WPS, yani "düğmeye bastım o da bağlandı" özelliği açıktır. Bu özelliği kapat. Ardından şifreni değiştir. Bir daha asla kıramazlar.

Kendi modeminin modelini, yanına "wps kapatma" diyerek arat google amcadan. Büyük ihtimalle video veya resimli açıklamaların olduğu bir site bulursun.

TaediumVitae

Yeni üye
23 Eyl 2016
34
0
Edirne
Yok gene kırarlar...

Modeminin modeline göre WPS, yani "düğmeye bastım o da bağlandı" özelliği açıktır. Bu özelliği kapat. Ardından şifreni değiştir. Bir daha asla kıramazlar.

Kendi modeminin modelini, yanına "wps kapatma" diyerek arat google amcadan. Büyük ihtimalle video veya resimli açıklamaların olduğu bir site bulursun.

Usta o şifreyi kırmaları için gereken süreye ömürleri yetmez gibi sanki :RpS_biggrin:
NOT : "zztri" kesin çözümü söylemiş benimki biraz daha kaçamak yol ;)

24 Eyl 2016
77
0
Bizim Arkada Modemin WPS Diye Tuş Var Kardeşim Ona İkidebi Basıyodu Ben Basma Diyodum Ama Dinlemiyordu Ondanmı ? Yoksa Madem Arayüzündenmi Değiştirecem

Son düzenleme:

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
4
390
Ankara
Usta o şifreyi kırmaları için gereken süreye ömürleri yetmez gibi sanki :RpS_biggrin:
NOT : "zztri" kesin çözümü söylemiş benimki biraz daha kaçamak yol ;)

Yok üstad, WPS pinini tahmin ediyorlar. O düğmeye belirli bir pini yayınlar. O esnada pini alan cihazlar bunu geri gönderip bağlanabilirler. Böylece fiziksel bir önlem olmuş olur..

Ama pin 8 rakamdan ibarettir. Normalde bu da yetmeliydi, 8 rakam yüz milyon deneme demektir. Yıllar geçer.

Ama ne yazık ki pinin ilk 4 rakamını gönderdiğinde, kalan dördü beklemeden red cevabını gönderiyor. Böylece önce ilk dördü tahmin ettirebiliyorsun. 10000+10000=20000 denemeye ihtiyacın oluyor. E artık bilgisayarlar da yeterince hızlı bunun için...

WPS açığı bildiğim kadarı ile, hala resmi olarak kapatılmadı.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.