İnternet Hızlandırma Resimli Anlatım

JrHacker01

Yeni üye
4 May 2020
45
1
Merhaba değerli forum üyeleri bugün sizlere internetinizi nasıl 2 adımda hızlandıracağımızdan bahsetcem hadi başlayalım:):

1.Adım :
İlk olarak şuradaki linkten Acryclic Wi-Fi Home u indiriyoruz ==>İndir ondan sonra uygulamayı kuruyoruz DİKKAT!! kurarken size uygulama önerileri suncaktır direk tamam tamam diye geçmeyn okuyun öyle geçin sonra sizi şöyle bir ekran karşılayacaktır:

burada göreceksiniz ki tüm internet isimlerinin yanında renkli kutucuk var kendi internetiniz hariç tüm internetlerin yanındaki renkli kutucuğa tıklayın tıklayınca kutucukların yok olacğını göreceksiniz tüm başka internetlerin kutucuklarını kapattıktan sonra alttaki resimlerdeki gibi yapın

buradan advenced mod u açıyoruz

sonra 5 ghz bölümüne geliyoruz burada gördüğümüz gibi internette bende 36 ve 48 bölümünde çıkıntı var bunlar düşüşü gösteriyor şimdi modim arayüzünü açıyoruz modemin arayüzünün nasıl açıldığına youtube dan bakabilirsiniz

normalde benim daire içine aldığım yer otomatik oluyor siz oraya yüksek olan yeri yazın bende 40 ve 44 yüksekti ben 44 yazdım 40 da yazsaydım fark etmezdi ve bunları dedikten sonra değişiklikleri kaydetmeyi unutmayı yoksa bir işe yaramaz!!!

2.Adım
Şimdi ise dns sunucusu değiştireceğiz şimdi google ın dns adresi yerine Level3 Dns i kullanacağız bu işlemde internet hızını baya etkileyecektir aşağıdaki fotoraflardaki gibi yapalım/COLOR]

Evet arkadaşlar buradaki tüm işlemleri yaparsanız internetiniz hızlanacaktır ben yaptım benimki hızlandı pingim de baya düştü souna kadar okuyan herkese teşekkür ediyorum iyi forumlar diliyorum
Didaktik Kulübü
Adına Saygılarımla Sunarım.....
Araştır - Oku - Yaz

4ST3R1X

Yeni üye
16 Şub 2019
10
0
işlemleri yapmadan önce ve sonra hız değerlerini paylaşsaydınız daha iyi olurdu

cNeD

Yeni üye
18 Haz 2020
5
0
ne kadar bir hız artışı söz konusu ? bu tarz konularda genelde çok az %1 oynuyor.

newuserx

Üye
19 Haz 2020
97
0
şimdi o kadar protokol o kadar bant genişliğini hiçe mi sayıyıor. hız senin ban genişliğin ve kullandığın dns adresleriyle bağlantılı. internet hızlandırmak için bant genişliğini artırman gerekir. kablolar burda üst seviye etki eder. yanlış bir paylaşım olmuş bence

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.