internet hızlandırma

eshqiia

Üye
25 Şub 2009
112
0
arkadaslar 8mb internet kullanıyorum ama 1mb çekiyor internetim yavas internetimi hızlandırmak için ne yapablirim öyle biseey olsunki sayfayı acması 1 saniye bile sürmesin adeta uçsun istiyorum hem video izlerken altta dolan sey yavas ilerliyor hemde indirme yaparken yavas indiriyor yarım ederseniz sevinirim

eshqiia

Üye
25 Şub 2009
112
0
Kardesim Öncelikle Cerezleri Sil.Bunu Ayarlar Kısmından Gecmisi Sil Butonu İle Yapabilirsin.Sonra Kullandığın DNS Ayarları Googlenin Dns Ayarları Olup Olmadığını Kontrol Et Bu Hızlandırır Cünkü En Hızlı DNS Ayarı Googlenikidir.(8.8.8.8)-(8.8.4.4) https://tik.lat/cDT3b Siteden İstediğini Bulabilirsin.

çerez dediğini silince kayıtlı şifrelerde gidiyor dns ayarkarı dediğin gibi 8888 8844 bir program falan yokmu bildiğin

kmc60

Uzman üye
8 Ocak 2013
1,206
6
Her yer
arkadaslar 8mb internet kullanıyorum ama 1mb çekiyor internetim yavas internetimi hızlandırmak için ne yapablirim öyle biseey olsunki sayfayı acması 1 saniye bile sürmesin adeta uçsun istiyorum hem video izlerken altta dolan sey yavas ilerliyor hemde indirme yaparken yavas indiriyor yarım ederseniz sevinirim

eger tam 1mb ise can kardesim bulundugun muhıtden veya kablolardan dolayı hızın oyledır..
adsl hız tespıtı yapsan dahı boyledır vericinin hızı ancak o kadar..bu sadece sende olan bırsey degil suan tahmınen uyelerın yuzde 80'ı 1mb ıle baglanıyordur..(sebeb alt yapı)

donanımsal acıklaması yukarıdakı gıbı.. cerezleri vs halletsen dahi net hızın 1 olacaktır bundan emın olabılırsın..

63medet63

Katılımcı Üye
25 Tem 2012
707
0

bence eğer chrome kullanıyorsan Geçmiş-tüm tarama verilerini tmezile-en baştan(herşeyi işaretle)Temizle idar3e hzlanır

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.