Çözüldü Internet hk

kakas

Yeni üye
7 Haz 2016
31
0
Şuan türkcell superonline 50 MEGABİT 100 GB AKK 100 TL kullanıyoruz

Vodefone ci gelip dedi ki 100 MEGABİT 100 GB AKK 69 TL GECE SINIRSIZ FİBERMİŞ TÜRKCELL ANLAŞMALI ALTYAPISINI KULLANIYORUZ DEDİ CAYMA BEDELİ ONLARDANMIŞ 250 METRE KAREDE ÇEKEN MODEM VERİCEKMİŞ NE YAPMALIYIM ACİL YARDIM

Moderatör tarafında düzenlendi:

matrixlord

Kıdemli Üye
8 Ocak 2013
2,433
0
Paket güzel ama cayma bedeli sıkıntı. Çok fazla gördüm ilk önce cayma bedelini karşılarız deyip sonradan ödemeyenler. Telefonla Vodafone'yi arayıp ses kaydı alıp ne kadar ceza bedelini karşılarlar öğren. Ona göre geçebilirsin. Gece sınırsız dediği ise gece 2 sabah 8 arası AKK işlemiyor. BTK'nın kuralı böyle. Vodafone'ye özel değil.

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
592
773 tl cayma bedelim varmış ödemezler bence

Merhaba değerli üyemiz, genellikle müşteri çekmek için yapıyorlar. Beni de şahsen arayıp cayma bedelini ödeyeceklerini söylemişlerdi, sonra kullandığım firmayı arayıp sorduğumda böyle bir şey yapmadıklarını ve ücretin bizim cebimizden çıkacağını söylediler.

Eğer aklınıza yatarsa gidip bizzat ana bayi ile görüşün aklınıza gelebilecek her şeyi sorun. Ama benim önerim Türkcell de 100 tl olan bir paketi vodafone bir üst paketi daha uygun fiyata vermesi zaten akla mantığa sığmıyor. Çünkü şuanda TTNET gibi bir firmada 2018 en alt ödeme limiti 65 tl diye düşünürsek vodafone nin böyle bir şey yapması mantıklı değil.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.