İnternet indirmeleri nasıl kapatılır?

yatora

Yeni üye
24 Haz 2015
41
0
Sonunda yeni bir bilgisayar almış bulunmaktayım bu vesileyle artık laptopu annem ve babam kullanıyor ben hiç ellemiyorum. Ama bildiğiniz gibi internet virüslerle dolu her 2-3 günde bir bu indi siler misin şu indi siler misin gibi isteklerle geliyorlar. Elimden geldiğince siliyorum combofix ile falan taratıyorum ama şu an tak etti bir programı silerken cmd açılıp başkası iniyor. Combofix başlatılamıyor vs. Böyle giderse 2 haftada bir format gerekecek. İnternet indirmelerini kapatma gibi bir yol var mı?

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
1. User hesabı aç, ondan girsinler. Admin şifresi bir tek sende olsun.
2. Eset kur, güncel tut..
3. Bırak bozsunlar.. Kullanıcı hesabında ciddi bir zarar veremezler. En kötü ihtimal dosyalarıyla beraber kullanıcıyı siler, yenisini açarsın.

yatora

Yeni üye
24 Haz 2015
41
0
Eyvallah teşekkür ederim. Direk indirmeler nasıl kapatılır yazmamamın hikayesini anlatmamın sebebi buydu eğer başka bir engelleme yolu varsa yardımcı olabilin diye. Teşekkürler.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.