İnternet İstemeyen Driver Programı Lazım Bilen Varsa Link Atabilirmi

Therost

Üye
29 Mar 2013
162
0
İstanbul
--ÇÖZÜLMÜŞTÜR --İnternet İstemeyen Driver Programı Lazım Bilen Varsa Link Atabilirmi

Öncelikle Selamın Aleyküm İnternet İstemeyen Driver Programı Varmıdır Varsada Lazım Bilen Varsa Link Atabilirmi ? Atana Şimdiden Teşekür Ediyorumm :D :RpS_smile:

Son düzenleme:

COD44

Uzman üye
10 Kas 2011
1,316
0
Driver programlari sana driver bilgisi verir sen istersen indirirsin sadece driver dokumani almak icin nete ihtiyac duymazlar.Yok bana driveri bulsun versin diyosan o is olmaz bakkala ekmek almaya mahalledeki cocuklari gonderir gibi dusunme :D

COD44

Uzman üye
10 Kas 2011
1,316
0
Kardeşim öle bisey var ben kullanıyorum.arkadaşlardan bilmeden. yorum yazmıslar şuan cepte.n Girdim link veremiyorum gogleye driver pack3 tht yaz çıkar ok bulamassan yazarsin

Pcde driver yuklu degil o programi kuruyoruz INTERNET YOK ama program bize driverleri buluyor yanlis anlamdim sanirim ee sonra bu driverleri INTERNET OLMADAN pc ye nasil kuruyor kardesim??

Nerden inddiriyor bunlar pcye nerden geliyor yani ??

neoplan37

Uzman üye
26 Şub 2014
1,696
1
C://
Kardeşim pcde driver yüklü değil formati attiktan sonraki diyelim
Ethernet driverı dahil hicbir driver yüklü değil
Bu durumda hemen driver pack cd'sini takıyoruz ve sürücüleri yükle diyoruz yaklaşık 20 dakikada bütün driverları yüklüyor driver bulmama ihtimali cok dusuk bulamadiklarini ise indirme linkini veriyor....

MoondDark

Üye
18 Nis 2014
105
0
Elazığ
Driverpack solition adlı programı googldan aratıp ful sürümünü indirebilirsin ben uzun zamandır kullanıyorum ve formattan sonra internetsiz lazım olan bütün driverları bulup yüklüyor çok güzel bir program tavsiye ederim ayrıca arkadaşlar bilim bilmeden yorum yapmayın.

COD44

Uzman üye
10 Kas 2011
1,316
0
Driverpack solition adlı programı googldan aratıp ful sürümünü indirebilirsin ben uzun zamandır kullanıyorum ve formattan sonra internetsiz lazım olan bütün driverları bulup yüklüyor çok güzel bir program tavsiye ederim ayrıca arkadaşlar bilim bilmeden yorum yapmayın.

Gördünmü kardeşim sende faydalannn

Iyide guzel kardeslerim win7 zaten o isi tek basina yapiyor..Bu programinda yaptigi ayni sey..Ve formati tek surucuye atmadan bolumleri silip ham format atin bakalim bulabiliyor mu ? Kaldi ki yaptigi tek sey win7 nin sadece duz atilan formatlardaki oto driver tanima ozelligini aynen kullaniyor yoksa dediginiz gibi bizim attigimiz formatlarda bi tane bile bulmuyor..Sadece bilgi veriyor..Bu arada hic kullanmadik sanmayin cafe isletiyoruz...Bu programlar size sadece eski yuklu driverlerinizi verir yani en son 1 yil once kurulduysa onu alir internet yoksa guncellikte yom sonra ikide bir guncellersin forumlara ha bire biseyler icin konu acarsin..

Ha bi de moondark kardesim yarim yamalak bilginle yanlis cumleler kurma :)

Son düzenleme:

neoplan37

Uzman üye
26 Şub 2014
1,696
1
C://
Ben bir üniversitenin bilgi işlemindeyim günde en az 10 pcye format arıyorum ayrıca bölümlerle bir alakası da yok ben kullanıyorum .ayrıca internette de forumdada anlatımları var deneyen pişman olmaz

COD44

Uzman üye
10 Kas 2011
1,316
0
Ben bir üniversitenin bilgi işlemindeyim günde en az 10 pcye format arıyorum ayrıca bölümlerle bir alakası da yok ben kullanıyorum .ayrıca internette de forumdada anlatımları var deneyen pişman olmaz

Valla kardesim bende bu programlari cok kullandim cok faaydasini gordum ancak internetsiz kismi olumsuz ben ona binayen soyledim simdimi sistemlerde kullanmiyorum kullanacaklarada tavsiye etmiyorum..Internetsiz driver guncel olmayan pcde artigi kalmis gereksiz driverdir benim icin isteyen kullansin isteyen kullanmasin..

Ama dedigim gibi ben internetsiz virgusundan dolayi yazdim cunku artik bi devirde driver sorulmaz al anakart modelini sitesinden 2 dkk da c3k gunc3l tertemiz sorunsuz..

Neyse kirici bi tavrimiz olduysa affola..

Iyi forumlar...

MoondDark

Üye
18 Nis 2014
105
0
Elazığ
Iyide guzel kardeslerim win7 zaten o isi tek basina yapiyor..Bu programinda yaptigi ayni sey..Ve formati tek surucuye atmadan bolumleri silip ham format atin bakalim bulabiliyor mu ? Kaldi ki yaptigi tek sey win7 nin sadece duz atilan formatlardaki oto driver tanima ozelligini aynen kullaniyor yoksa dediginiz gibi bizim attigimiz formatlarda bi tane bile bulmuyor..Sadece bilgi veriyor..Bu arada hic kullanmadik sanmayin cafe isletiyoruz...Bu programlar size sadece eski yuklu driverlerinizi verir yani en son 1 yil once kurulduysa onu alir internet yoksa guncellikte yom sonra ikide bir guncellersin forumlara ha bire biseyler icin konu acarsin..

Ha bi de moondark kardesim yarim yamalak bilginle yanlis cumleler kurma :)
Kardeş ben 12 yaşımda internet kafeye bakmaya başladım ne alakası var bunla anlamadım ayrıca programın son sürümünü indirince eğerki ayda 1 bilgisayar değişmiyorsan işini görür merak etme güncellemen de gerekmez(Bu arada bazı parçaların sürücüleri sürekli güncellenebiliyor orneğin ekran kartı onu her halükarda yüklemen gerek bu konuyla karıştırmassın inşallah) :)Birde senin attığın formatı merak ettim :D Bi ara video çek at da alkış çalalım:yo

Son düzenleme:

hallo47

Katılımcı Üye
20 Haz 2013
558
0
Ben anladım adamı diyorki bana sadece olmayan driverleri söylesin indirme falan yapmasın
Ozaman sana
ADVAncedisystem careyi teavsiye ediyorum kardeşş buluyor hepsini en lazım olmayan driveri bile :D hemde netsizz

Evlad-ı Osmanlı

Uzman üye
22 Eyl 2012
1,547
1
Adana
İnternete ihtiyaç duymayacağın, içinde bütün driverları uyumlu olarak barındıran tek bir program var.
O da Driver Pack Solution. Driver Pack Solution 14 şuanda en son çıkan sürümdür. Boyutu bayağı büyük 2 DVD'ye sığdırılabilir. Diğer sitelerden indirmesi güç olduğu için sana torrent linkini veriyorum:

https://disk.yandex.com.tr/public/?hash=iZTCncUjDo9R3YZs6M5zGmaPJtgA9PpU+xIwirb3pCY=

Buradan torrent'i indir. Sonra torrent'i çalıştır, insin. Kolay gelsin :)

MoondDark

Üye
18 Nis 2014
105
0
Elazığ
İnternete ihtiyaç duymayacağın, içinde bütün driverları uyumlu olarak barındıran tek bir program var.
O da Driver Pack Solution. Driver Pack Solution 14 şuanda en son çıkan sürümdür. Boyutu bayağı büyük 2 DVD'ye sığdırılabilir. Diğer sitelerden indirmesi güç olduğu için sana torrent linkini veriyorum:

https://disk.yandex.com.tr/public/?hash=iZTCncUjDo9R3YZs6M5zGmaPJtgA9PpU+xIwirb3pCY=

Buradan torrent'i indir. Sonra torrent'i çalıştır, insin. Kolay gelsin :)
Aynen kardeşim bende yukarda belirttim zaten programı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.