internet kafe pclerini hackleme.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HaCkEr_33

Üye
30 Haz 2023
121
93
Azerbaycan
Bugun elimde sigara ile sigarayi icip bitirene kadar yaptigim olayi ve senaryoyu size anlatacagim.
Dogruyu soylemek gerekirse nasil yaptigimi sizinde nasil yapacaginizi anlatacagim.
Ilk once aktif gittiginiz bir internet kafe buluyorsunuz. Iceri bir arkadasiniz ile giriyorsunuz.
Ben cogu zaman bu internet kafeye DDoS Saldirilarini yapmak icin bilgisayarlarini zombi agi gibi kullaniyordum :D.
Bir arkadasimla konustum anlastik. Gittigimizde arkadasim Orada Olan Bir playstation 4 fiyatini ogrenmeye calisti internet kafede. Azerbaycandada bazi internet kafelerde FORZA , Veyada PS4 PS5 ler satilik halinde.
2 adet pc 1 saat zaman istedik.
Oturdugumuzda 10 dk gectikten sonra bilgisayar arkasinda oturan bir calisan elemani cagirdi ve onunla diger odada ps4 fiyatini ogrenmeye basladi kafasini karistirmaya adamin izlememesi icin bizim bilgisayari yada islem yaparken arkamizdan gecmemesini.
O sirada hemen zaman kaybetmeden web password viewer toolunu indirdim.
Indirmek icin web password viewer yazarsaniz hemen gelir.
Indirdikten sonra Programa giriyorsunuz windows defenderi kapatin ilk once.
Programi actiktan sonra usernameler girdigi siteler kaydettigi parolalar vesayre gozukecektir.
Hemen CTRL A yaparak hepsini seciyoruz parolalarin CTRL C yaparak kopyaliyoruz . masaustune .txt olarak kaydediyoruz
dosyaupload.com sitesine girip upload ediyoruz fotografinida cekiyoruz telefon ile urlnin .
Bukadar basit . ::D Bu sekilde kolayca log kasa bilir oyun hesaplari calarak parada kazana bilirsiniz.

aggulfh.png

Son düzenleme:

pizzaaa

Üye
26 Haz 2023
89
18
Bugun elimde sigara ile sigarayi icip bitirene kadar yaptigim olayi ve senaryoyu size anlatacagim.
Dogruyu soylemek gerekirse nasil yaptigimi sizinde nasil yapacaginizi anlatacagim.
Ilk once aktif gittiginiz bir internet kafe buluyorsunuz. Iceri bir arkadasiniz ile giriyorsunuz.
Ben cogu zaman bu internet kafeye DDoS Saldirilarini yapmak icin bilgisayarlarini zombi agi gibi kullaniyordum :D.
Bir arkadasimla konustum anlastik. Gittigimizde arkadasim Orada Olan Bir playstation 4 fiyatini ogrenmeye calisti internet kafede. Azerbaycandada bazi internet kafelerde FORZA , Veyada PS4 PS5 ler satilik halinde.
2 adet pc 1 saat zaman istedik.
Oturdugumuzda 10 dk gectikten sonra bilgisayar arkasinda oturan bir calisan elemani cagirdi ve onunla diger odada ps4 fiyatini ogrenmeye basladi kafasini karistirmaya adamin izlememesi icin bizim bilgisayari yada islem yaparken arkamizdan gecmemesini.
O sirada hemen zaman kaybetmeden web password viewer toolunu indirdim.
Indirmek icin web password viewer yazarsaniz hemen gelir.
Indirdikten sonra Programa giriyorsunuz windows defenderi kapatin ilk once.
Programi actiktan sonra usernameler girdigi siteler kaydettigi parolalar vesayre gozukecektir.
Hemen CTRL A yaparak hepsini seciyoruz parolalarin CTRL C yaparak kopyaliyoruz . masaustune .txt olarak kaydediyoruz
dosyaupload.com sitesine girip upload ediyoruz fotografinida cekiyoruz telefon ile urlnin .
Bukadar basit . ::D Bu sekilde kolayca log kasa bilir oyun hesaplari calarak parada kazana bilirsiniz.
Eline sağlık yararlı denicem

rufiqcavadov

Katılımcı Üye
21 Eyl 2019
916
139
Oyun hesaplarını çaldıktan sonra evde gelip hesaplara girebilecek miyim hocam?

Çünkü Ben kendim Azerbaycandanım ve burada hep korsan oyunlar indiriyorlar. Benim için aslında önemli olan bu değil. Çerezleri çekmek mümkün mü şifreleri ve s?

HaCkEr_33

Üye
30 Haz 2023
121
93
Azerbaycan
Oyun hesaplarını çaldıktan sonra evde gelip hesaplara girebilecek miyim hocam?

Çünkü Ben kendim Azerbaycandanım ve burada hep korsan oyunlar indiriyorlar. Benim için aslında önemli olan bu değil. Çerezleri çekmek mümkün mü şifreleri ve s?
Mumkun . Cookieleride calmak icin bazi programlar var biraz arastirmani oneririm. Mende Azerbaycan Turkuyem.

7 Ara 2022
159
44
Ütopya
Peki bir şey daha soracağım şu web password weiver'ı nasıl indireceğiz araştırdım da bulamadım kaynak vasa verebili misin veya kendin gösterebilir misin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.