İnternet kafe süre uzatma 1 DKDA

Greenhack

Üye
3 Haz 2013
70
0

Kardeşim cafe sahibi akınsoft cafe plus kullanıyorda bunlardan hangisi olabilir gizlemiş sanırım adını

Heyapple

Uzman üye
17 Eki 2012
1,897
1
33
Gökçeada
süre uzatma ne alaka kardeş:) o an sistemde çalışan uygulamaları da gösteriyo görev yöneticisini açsan da gösterir aynı şeyi ;)

PYRITHIONEs

Kıdemli Üye
17 Nis 2013
2,329
10
süre uzatma ne alaka kardeş:) o an sistemde çalışan uygulamaları da gösteriyo görev yöneticisini açsan da gösterir aynı şeyi ;)

Kardeşim görev yöneticisinde sence gösterirmi?Anca çok acemi kafeciler öle bi hata yapar.Bu altta çalışan uygulamalar var.Görevden gizleye debilirler.
Yani sistemi kapatınca süre uzatış olmuyon mu?

Heyapple

Uzman üye
17 Eki 2012
1,897
1
33
Gökçeada
bence kimsenn hakkina girmeyelim beyler ama ise yariyor yanliz bu taktigi kalabalik olmayan cafelerde denemeyiniz cunku az kisi varsa cafecinin gozune takilirsiniz devamli.bunu kalabalik cafelerde rahatca yapabilirsiniz

PYRITHIONEs

Kıdemli Üye
17 Nis 2013
2,329
10
bence kimsenn hakkina girmeyelim beyler ama ise yariyor yanliz bu taktigi kalabalik olmayan cafelerde denemeyiniz cunku az kisi varsa cafecinin gozune takilirsiniz devamli.bunu kalabalik cafelerde rahatca yapabilirsiniz

Tavsiye için teşekkürler.:D
Ama zaten uygulayın diyen yok.
İsteyen yapar isteyen bilgi olarak alır pratiğe geçirmez.
:q

mrcnh

Üye
19 Tem 2012
62
0
26
İzmir
yarım saat açıp 2-3 saat oynamak güzel olabilir ancak internet kafe sahibi bir süre sonra farkedecektir. Tehlikeli olur

PYRITHIONEs

Kıdemli Üye
17 Nis 2013
2,329
10
Bence hiç yapmayın adam sürekli masa açınca dk lara bakıyo anlarsa döver vallahi :)
Ben Kaç kere yaptım yakalanmadım problem??:D
yarım saat açıp 2-3 saat oynamak güzel olabilir ancak internet kafe sahibi bir süre sonra farkedecektir. Tehlikeli olur
Sana yarım saat aç 2 saat oyna diyen yok.Sınırsız açtır.Sonra istediğin saat kapattır o kadar para öde.Merak etme ruhu bile duymaz adamın.

Black-Deity

Uzman üye
28 Şub 2013
1,120
0
[ THT ]
bunları yaptıktan sonra bizim internet kafeci beni öldürür :) zaten bikere yanlışlıkla pcyi kapatmıştım az kalsın dövecekti :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.