İnternet Kafede RAT denemesi yapmak ?

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
Rat demişsin keylogger demişsin. Sorularını ben cevaplıyım internet kafe teknik servis karısımı bir yerde çalışıyorum :
İlk olarak antivirüs var
deep freze var
hadi fudladın diyelim kısaca antivirüslerden gizledin
deep freeze var kardeşim bir arkadaş deepfreeze kırıcıdan bahsetiş ben deep freeze serverden bakınca hangi masada çalısıp çalışmadığını görebilirim.Tıpku akınsoftta hangi biligysarr yetklili açıldı veya normal açıldığını bildiim gibi.
Zaten adam işini düzgün yapıyosa senin oraya öyle bir program kurma ihtimalin zor :)
Mesela bana çok diyen old masalara kursak deepfrezeleri pasif yapıp keyloggerden bir sürü şifre alırız tarzı ama bana uygun gelmiyo.Çünkü oraya milletin karısı kızı geliyo insanlar güvenip yolluyolar çoğuda beni tanı o yüzden öyle bir şey benm kafemde olursa direk polise giderim eğer kendim bulursam cafenin alt katına indiririm sağlam bir şekilde dövmeden bırakmam. :) o yüzden öyle şeyler yapma.
İlla yapcaksan kendine kurban belirle öyle yap. :)

KoyuAdam

Kadim Üye
5 Şub 2012
5,873
14
Rat demişsin keylogger demişsin. Sorularını ben cevaplıyım internet kafe teknik servis karısımı bir yerde çalışıyorum :
İlk olarak antivirüs var
deep freze var
hadi fudladın diyelim kısaca antivirüslerden gizledin
deep freeze var kardeşim bir arkadaş deepfreeze kırıcıdan bahsetiş ben deep freeze serverden bakınca hangi masada çalısıp çalışmadığını görebilirim.Tıpku akınsoftta hangi biligysarr yetklili açıldı veya normal açıldığını bildiim gibi.
Zaten adam işini düzgün yapıyosa senin oraya öyle bir program kurma ihtimalin zor :)
Mesela bana çok diyen old masalara kursak deepfrezeleri pasif yapıp keyloggerden bir sürü şifre alırız tarzı ama bana uygun gelmiyo.Çünkü oraya milletin karısı kızı geliyo insanlar güvenip yolluyolar çoğuda beni tanı o yüzden öyle bir şey benm kafemde olursa direk polise giderim eğer kendim bulursam cafenin alt katına indiririm sağlam bir şekilde dövmeden bırakmam. :) o yüzden öyle şeyler yapma.
İlla yapcaksan kendine kurban belirle öyle yap. :)

Aranan kan bulunduğuna göre konu çözülmüştür.

ByRuhSuz

Üye
22 Haz 2015
83
1
BalKes
Kardes benden sana tavsiye ben bir kere int cafenin deep freeze kaldirip kurdum sonra aktif ettim deep freeze adam 2-3 gun gmaile mesaj atti
dukkana gelmezsen polise haber vericem diye
yani keyloglardan gmaili buluyorlar
sonradan ogrendim tabi dogrumu yalanmi bilmiyorum 3 aydan başlayıp 1 yila kadar hapis varmış

Ince

Katılımcı Üye
30 Ocak 2013
482
0
fğansa
deepfreeze şifresini açınca veya işlemyapınca reset atılması gerekmiyomu reset atınca abiye masayı yeniden aç demen gerek. enyi ihtimal kafede beklyenin çocuk olması

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
deepfreeze şifresini açınca veya işlemyapınca reset atılması gerekmiyomu reset atınca abiye masayı yeniden aç demen gerek. enyi ihtimal kafede beklyenin çocuk olması

hesap açıksa zaten yeniden başadıgında tekrar açmasına gerek yok :)

ByRuhSuz Kardes benden sana tavsiye ben bir kere int cafenin deep freeze kaldirip kurdum sonra aktif ettim deep freeze adam 2-3 gun gmaile mesaj atti
sonradan ogrendim tabi dogrumu yalanmi bilmiyorum 3 aydan başlayıp 1 yila kadar hapis varmış
1 yıl değiş dostum daha fazla :D

KoyuAdam

Kadim Üye
5 Şub 2012
5,873
14
Kardes benden sana tavsiye ben bir kere int cafenin deep freeze kaldirip kurdum sonra aktif ettim deep freeze adam 2-3 gun gmaile mesaj atti

Keyloggerlardan gmail öğrenmek için bir kaç yol var doğrudur. Hatta sifreniz bile ortaya çıkabilir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.