İnternet Kafede Süre Uzatma

DeamonTR

Katılımcı Üye
26 Eyl 2012
454
0
Konya
İnternet kafe süre uzatma
1-Başlat çalıştır cmd yazın tamam tıklayın.
2-Tasklist yazın entere' basın.
3-Akınsoft.exe, Handycafe.exe hangisi yüklüyse ordan bulun Akınsoft.exe, Handycafe.exe bunların kısaltılmışıda olabilir.
4-Karşısında pid numarası vardır.tskill pid (tskill 1340) bu şekilde numarasını yazın entere basın onu kapatacaktır.

Ben bu resimde cmd.exe yi kapattım.
ms-dos-program-kapatma_mini.JPG

FromSky

Uzman üye
14 Eyl 2011
1,385
3
34
TÜRKİYE
sana şunu söyleyeyim o süre uzatacağın cafe ye de elektirik faturası geliyor o da ev geçindiriyor şimdi yaşın ve ayrıca oradan kar ettiğin para ise sana haram lokmadır küçük olduğundan anlayamassın ileride anlıcaksın ve hak vericeksin

DeamonTR

Katılımcı Üye
26 Eyl 2012
454
0
Konya
Arkadaşlar haklısınıs ama ben böle bişi yapmıyorum sadece sundum :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.