İnternet kafelerin anamasalarında deepfreez varmıdır ?

cled

Katılımcı Üye
17 Mar 2018
339
0
Bir sorum olcaktı arkadaşlar internet kafelerin anamasalarında deepfreez varmı ?

Bilgisi olan arkadaşlar vardır umarım cevaplarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

metonya

Uzman üye
9 Ara 2017
1,292
8
Türkiye
anamasada olucağını sanmıyorum sadece anamasaya bağlı bilgisayarlarda vardır o anamasada adam kendi işlerini de yapıyor filim indiriyor masalara atmak için oyun vs vs ayrıca eskiden anamasaya trojan atan bir arkadaşım vardı deepfreeze olsaydı bi gün sonra serveri silinirdi ama silinme gibi bir söz konusu olmadı

sefakrlk

Yeni üye
21 Şub 2016
46
0
bende cafe işlettim anamakinede deepfreeze var ama bazı klasörlere ellemiyor mesela film indirdiğin klasöre ellemiyor

cled

Katılımcı Üye
17 Mar 2018
339
0
anamasada olucağını sanmıyorum sadece anamasaya bağlı bilgisayarlarda vardır o anamasada adam kendi işlerini de yapıyor filim indiriyor masalara atmak için oyun vs vs ayrıca eskiden anamasaya trojan atan bir arkadaşım vardı deepfreeze olsaydı bi gün sonra serveri silinirdi ama silinme gibi bir söz konusu olmadı

bende cafe işlettim anamakinede deepfreeze var ama bazı klasörlere ellemiyor mesela film indirdiğin klasöre ellemiyor

Ya O karışık Bazılarında var Bazılarında Yok :D tamamen şans :trl

Çıktı çıkarma bahanesiyle taktırıcam usbyi tıkladıgı anda zaten bulaşıcak deep freeze oldugu için diğer restartta silinir o yüzden sordum daha çok bilgisi olan varsa veya bu işi yapan yardımcı olabilirmi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.